Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hétvégén megyünk az anyósomhoz...

Hétvégén megyünk az anyósomhoz. Nem tudom, hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Katasztrófa! A 4év alatt kétszer láttam, az esküvőnkön sem jelent meg és nagyon utál engem. Van a fiával egy közös babánk aki 9 hónapos, de ez a nő még talán a nevét sem tudja. Kimondhatatlanul gyűlölöm és fortyog bennem már több mint 1 éve a méreg. A kisfiunk halálát kívánta többször is, engem pedig elhordott mindenféle utolsó szar szemétnek telefonon mert venni mertem a fiának egy doboz cigit. Nem hinném hogy nekem kéne egy 36éves embert megnevelni, hogy ne gyújtson rá és igen vettem neki cigit mert kérte.. én nem dohányzom, még csak ki sem próbáltam sosem. A babánk 4 héttel korábban született és ezt ő összerakta azzal, hogy én biztos végig cigiztem a terhességem... igen biztosan...pfff. Rátérek mostmár a lényegre.:) Nem hallgatóztam, csak hallottam amint a férjem pontosan így kérdezte az apjától:"hétvégen mennénk anyához, vélemény?" azon át léptem hogy engem meg sem kérdezett erről.. de hogy így kérdezte az apukáját ez azért fura.. mert gondolom nem nagyon akarja az anyósom látni se a fiát, se az unokáját, engem meg aztán pláne. Férjemet sem szerette és nem is törődött vele mikor kisgyerek volt. Fiatalon szülte a páromat, nem igazán érdekelte sosem a gyereke csak a fodrász, a manikűrös... nem volt anyának való. Nem tudom mit tegyek... ha nem megyek nagyon meg fogom bántani a páromat, de ha megyek és az anyós csesztet akkor nem tudom mit tegyek.? nem vagyok balhés típus, sőt... hát félek.:( utálom a gyűlölködést.:(
2014. szept. 23. 12:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem a férjedet... ne menjetek vele, egyáltalán!

Próbáld megértetni vele, hogy ez a legrosszabb, amit csak kitalálhat.

Először is: ha az anyja ennyire nem akar látni titeket, csak feszültséget kelt a jelenlétetek. Ha békülni akar vele, akkor a kedvére próbáljon tenni, és ne fordítva.

Vagy hogy gondolja, anyós majd meghatódik a babától? Kétlem, ha ilyeneket mondott.

Nagyon rossz végéről közelíti meg a dolgokat, és akkor az még szóba sem került, neked, és a kapcsolatotoknak mekkora kárt tud okozni ez az egész.

Ha látni szeretné az anyját, menjen egyedül. Béküljön ki vele, aztán a családot akkor adagolja, ha már anyós is felkészült rá lelkileg és értelmileg. Ha ez sosem jön el, hát nem kell erőltetni. Az én férjem is nélkülem megy családlátogatásra, mindenkinek így a jó.

2014. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
53%

A férjed nem fejelte meg a miért nem halt meg-kérdésre?


Ha anyám, apám, rokonom ilyet mondana a gyerekemre soha többé nem mennénk hozzá.

2014. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Eltelt a hétvége. Végül, hogy döntöttél? Mi újság?
2014. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!