Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt más is aki kifejezette...

Van itt más is aki kifejezetten jóba van az anyósával, lányok?

Figyelt kérdés
Annyi anyósvicc után nem tudom, hogy most mi van. Én nagyon jól kijövök anyósommal. Ti hogy vagytok ezzel?

2014. okt. 21. 16:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Ugy tunik most ez az uj divat...Probalnal meg az enyemmel joban lenni ;)
2014. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Annyi anyósvicc után nem tudom, hogy most mi van"

Az anyósviccek nem a lányok anyósáról, hanem a férfiak anyósáról szólnak.

2014. okt. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én jóban vagyok velük. Soha nincs semmilyen rossz szavuk rám (ránk). Olyan vagyok nekik, mint a harmadik gyerekük. :)
2014. okt. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én szeretem az anyósom..tök jóban vagyunk. Nyilván segít hogy 2000km-re lakunk tőle és hogy nem tudja a telefonszámunkat (férjem nem adja meg neki mert akkor állandóan hívna mi ket) így csak akkor beszélünk ha tényleg úgy va időnk..de én sztem nem lenne gond részemről akkor se ha a szomszédba lakna..heti 2szer 20percre fél órára hívom fel és jól elbeszélgetünk..mondani szokott hülyeségeket de nyilván nem foglalkozok a nem kért tanácsokkal, ő sem sértődik meg ha vmit nem úgy gondolok mint ő. Mindig azt meséli milyen szemét nő volt az anyósa és ő megfogadta hogy sose fog a menyeinek észt osztani!
2014. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Én nagyon jól kijövök anyósommal."


Kérdező, majd elmúlik ez is. ;)

2014. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#14


Olyan anyóssal, aki 2000 km-re lakik, nem tudja a számod, nem tud hívogatni, te heti 2x felhívod, akkor is hülyeséget beszél, de azt elviseled, na ilyennel én is jóba lennék :)


Én jóba vagyok anyóssal, ő nincs jóba velem :) Azt "hiszi" neki szültem a kisunokát. A férjem meg "tudja" hogy magunknak szültem és ezt folyton az anyja tudomására hozza szavaival és tetteivel is. A gonosz meg én vagyok, mert biztos miattam ilyen a kisfia, pedig én csak ülök és nézek ki a fejemből, meg se szólalok :)

2014. okt. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok Vele túl jóban, de próbáljuk elfogadni egymást. Nálunk a gyerekek után változott meg a korábbi, tényleg barátnői szintű kapcsolat. Pl. nekem ne mondja meg senki, hogy mekkora korkülönbséggel vállaljunk gyerekeket úgy, hogy semmiben nem kell támogatnia, nem Nála lakunk, nincs ugráltatva, akkor jön, ha épp ráér. Nekem innen indult a lavina...
2014. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!