Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Normális az ha az anya szájon...

Normális az ha az anya szájon puszilja felnőtt fiát?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A páromat (mostanra férjem) 15 évesen ismertem meg, ő volt 18 éves. Rá 2 évre odaköltöztem hozzájuk, mert terhes lettem és az én anyám kitagadott. Egyre többször vettem észre, hoby anyósommal szájrapuszinak, ami engem meglehetősen zavart. Ennek hangot is adtam, és anyóa azóta utál engem. Eltelt azóta pár év, és még mindig azt kell hallanom, hogy "hát miért zavar ez téged"

Férjem a legkisebb gyerek, mindig is anyuuci pici fia volt és azt mondja hoby ha az anyja ezt akarja akkor ö nem ellenkezik. Az ominózus eset után és mielőtt megszületett a lányunk elköltöztünk onnan.

Szerintetek ez mennyire normális?


2014. okt. 26. 20:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
35%
Egyáltalán nem normális, de ha nekik jó, téged miért zavar?
2014. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
34%

Régen és most is nagyon sok családban természetes szeretet nyilvánítás az amikor a gyermek vagy szülő szájon puszilja egymást. Ezen nincs miért kiakadni.

Kicsiként a kisgyerek is mindig szájon puszilja apját/anyját, és van amelyik felnőtt korban is megmarad.

Én megértem az anyóst, hogy haragszik, végül is neked jogod nem lett volna , hogy ebbe beleköss. Befogadtak, elfogadták, hogy odaköltözz amikor a szüleid kidobtad, és te úgy köszönöd meg, hogy belekötsz az anyósba..hmmm

2014. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
27%

Felnőtt korban elég fura. Meglepődnék, ha ilyet látnék.

Gyerekkorban nagyon sokan szájra puszit adnak a gyereküknek, én ezt nem találom furcsának.

Viszont pl. USA-ban a szájra puszi (puszi! nem csók!) családban ugyanolyan, mint nálunk az arcra puszi.

Szóval ezért szerintem felesleges összeveszni anyóssal.

2014. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
2es! Nem tartott el minket senki, sőt nem is anyós háza voLt. Hmm..
2014. okt. 26. 20:42
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
4es. Sírok ember :DDD am én lehánynám anyámat, apámmal meg beszélnék h intézkedjen
2014. okt. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
76%

Engem is zavarna, és hangot is adnék neki. De erről a férjed jobban tehet, hogy hagyta/hagyja.

Én a felnőtt fiamnak nem így nyilvánítanám ki a szeretetemet. Kicsi korban még oké, de én mindig magyaráztam nekik, hogy szájra senkinek nem adunk puszit.

Az annyira intim dolog, és felnőttkorban már a szexualitáshoz tartozik. Most nem azért, de nem undi, ha az anyját puszilja szájon, aztán meg engem akar?! Bleeee. Persze gusztus kérdése, de ebbe is bele kellene gondolni, hogy nem mindenkinek szimpatikus ez.

2014. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
97%
Egyes csaladokban normalis, bar en visszataszitonak tartom.
2014. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
24%
Épp azért nem tartozik náluk csak és kizárólag a szexhez, mert a szülő-gyerek kapcsolatban is része van.
2014. okt. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Igen nagyon visszataszitó, abban az időben én nem is érintkeztem a párommal. Amiota szoltam nem csinálják, legalábbis nem látom
2014. okt. 26. 21:00
 10/34 anonim ***** válasza:
95%

Pároméknál is normális, mondjuk a mama a "nagyfiúnál" már kezd átszokni a 2 puszira, de sógornő fiát rendszeresen szájon csókolgatja.

Szerintem azon túl, hogy fura és sok embernek visszataszító nem valami egészséges, ráadásul ő akkor is csinálja ha beteg a gyerek vagy akár ő is, teljesen természetesnek veszi, hogy ilyenkor mindenkin végigmegy a családban a kór. Na ez a nem normális. Én még a párom se fogom csókolgatni, ha fertőző beteg vagyok...

2014. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!