Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért viselkedik anyukám így...

Miért viselkedik anyukám így a párommal?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal és felmerült az a kérdés, hogy ki hol fogja tölteni a karácsonyt. A barátom anyukája külföldön fogja az új párjával, a testvére pedig szintén külföldön, a párjával. Így ő egyedül lenne otthon. Ezért én megkérdeztem anyukámat, hogy lehetne-e velünk karácsonykor és azt mondta igen. De most itt problémázik, hogy, "de ha anyukája mégis otthon marad, akkor ne jöjjön, mert a karácsonyt a családdal szokás tölteni vagy sőt, menjen inkább a nagyszüleihez". Erre én mondtam neki, hogy nekem a barátom is a családomnak számít és a jövőben az is lesz, mert tudom, hogy együtt fogjuk leélni az életünket.


Miért kell így változtatnia a véleményét? Most tök kellemetlen helyzetbe hozott mert én már a barátomnak mondtam, hogy anya megengedte, hogy velünk legyen. Nem mondhatom neki azt, hogy bocs, de mégse, menj a nagyszüleidhez vagy legyél egyedül...


23 évesek vagyunk.

Anyukámmal és a testvéremmel élek együtt.


2014. nov. 14. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Talán váratlanul érte a bejelentés, hogy ő is jönne hozzátok. Nyugodtan szervezzétek együtt a karácsonyt, vagy mi lenne, ha ti ketten egyedül ünnepelnétek?
2014. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Ünnepeljetek kettesben ahol a pátod lakik. Anyudhoz meg elmentek vmelyik nap.
2014. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ha nem engedi, hogy nálunk legyen a barátom, akkor én megyek hozzá. Mivel ki van zárva, hogy hagyni fogom, hogy egyedül karácsonyozzon. Erre nem mondott semmit, terelte a témát...
2014. nov. 14. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Mindenképp a szerelmeddel töltsd :)
2014. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Kenyes tema. Anyukad szerintem azt gondolja,hogy 12 eves vagy, pedig mar nem. viszont a hazaban laksz, szoval van beleszolasa. Szerintem u lj le vele beszelni KOMOLYAN, hogy ez csak egy nap, amit szeretnel a csaladoddal es a szerelmeddel eltolteni, es ne banjon veled ugy, mint egy kamasszal.Ha ebbe megsem egyezik bele, akkor tolthetitek a karacsonyt az o hazukban is. Tudod...romantikusan, kettesben, kozos karacsonyfa diszites, osszeutsz valami vacsorat, egy kis bor vagy pezsgo, karacsonyi film, meghitt beszelgetes... ettol nem kell tobb.. 23 eves vagy :))
2014. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem laktok messze:

Ebédet és délutánt töltsétek nálatok és este vacsoraidőtől legyetek kettesben a párodék lakásán.

Így családi kötelezettségeidnek is eleget tettél, és a párod se hagytad egyedül. Anyukádnak meg nem lehet kifogása, ha nem alszik nálatok.

2014. nov. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
B+! 23 évesen miért nem vagytok független, önállo család akik lehet, hogy meghivják a szülöket karácsonykor.
2014. nov. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
23 évesen akkor lennétek külön család, ha együtt élnétek. Így a barátodnak a szülei, nagyszülei a családja egyenlőre, töltse ott is a karácsonyt, ne csak nálatok.
2014. nov. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Én 19 koromtól kezdve 5 évig jártam olyan fiúval, akinek szülei külföldön laktak, így karácsonykor vagy itt, vagy ott voltunk. Meg lehet szokni. Mindkét oldalon családtagként kezelték a barátot/barátnőt. Anyukádnak csak az a baja, hogy új a helyzet, és így nem olyan lesz a karácsony, mint szokott. Nem feltétlen rosszabb, csak más. Ha ti együtt szeretnétek lenni, akkor legyetek együtt, akár nálatok, akár nála. Semmiképp sem ajánlott elküldeni olyan rokonaihoz, akikkel nem akarja tölteni a karácsonyt. Mindig furcsa volt számomra, hogy felnőtt emberek képesek a párjuktól külön karácsonyozni.. A 23 éves pedig nem gyerek, függetlenül attól, hogy még nem teljesen önfenntartó.
2014. nov. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!