Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal lassan fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal lassan fél éve vagyunk együtt(távkapcs.)!Mi a helyes megoldás? Miért viselkedik így a barátom?

Figyelt kérdés
Párommal lassan fél éve vagyunk együtt(távkapcs.)! Napi rendszerességgel beszélünk tel.-on, de sokszor már nem tudunk egymásnak mit mondani, csak hallgatunk.(Én itthon vok egész nap, mit tudnék mondani?!, hogy mit ettem, mit ittam?...) Ő erre azt vágta a fejemhez, h. inkább már fel sem fog hívni... Engem okol, holott ő is mondhatna vmit. Ha meg elkezdek vmit mondani, akkor meg azt mondja, "engem érdekel már". Ez elég rosszul esik nekem. Állandó rendszerességgel ideges, vmikor annyira lekezelő velem szemben. Már megmondtam neki, hogy engem teljesen hülyének néz, mire ő azt válaszolta, hogy én őt. Erre mondtam neki, csak 1 okot mondjon, hogy mivel nézem hülyének, erre már nem válaszolt, és lerakta a tel.! Neki mindennél többet jelent a pénz, és már teljesen úgy érzem, hogy semmibe néz, pedig én nagyon szeretem, és nem akarom elveszíteni! Segítsetek! Köszönöm előre is a válaszotokat!
2009. jan. 22. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nos nemtudom,hogy ez milyen szinten távkapcsolat,szoval hogy mennyi időközönként tudtok találkozni?(Hétvégén,vagy 2hetente esetleg havonta? :S )

Szerintem semmiképpen se beszéljetek minden nap telefonon.Mikor ugyan ezt csináltuk a barátnőmmel mi se tudtunk mit mondani 2 nap után egymásnak,mert van olyan nap mikor tényleg van mesélnivaló...de ha csak otthon ülsz akkor mégis mit mesélj?Beszéljetek egymással inkább csak 3 naponta.Hidd el több lesz a mesélni való :)

2009. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Szeritnem azért nem tudtok miről beszélgetni, mert nincsen sok közös emlékeitek. Nekem úgy tűnik, hogy nem sokáig működhet ez a kapcsolat távkapcsolatként.
2009. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Ez nembiztos...folyton azért az emlékekről sem lehet beszélni.De az igaz,hogy a szép emlékek nagyon fontosak.És néha jó felidézni
2009. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia. Én is távkapcsolatban vagyok és nálunk is van egy hasonló probléma, de valahogy mindig sikerül valamit felhozni. Fiu vagyok szólok. Én mindig azt csinálom, hogy ha nincs már téma, akkor megpróbáok valamit a közös jövőnkkel felvázolni vagy hasonló. Szerintem a legjobb dolog amit tehetnétek, az valami közös program, de ne csak pár óra legyen, hanem egy egész nap. És ha elfáardtok együtt pihentek. hasonló. Irta valaki az előbb hogy pár napig nem beszélni. Ez is megoldás csak kockázatos.
2009. jan. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Az előbb irtam pár ötletet. Nekem is szükségem lenne pár tanácsra ilyen téren és sokat segitene szeritntem Neked is ha megbeszélhetnéd valakivel ezt. Ha van kedved, irj egy privát emailt. ( lesznek még ötleteim nekem is, csak a távkapcsolat nagyságát kéne tudjam )
2009. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok! Valaki kérdezte milyen gyakran találkozunk.->300km van köztünk.:( Elég ritkán, havonta találkozunk, de akkor van, hogy hetekig együtt vagyunk!
2009. jan. 22. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!