Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Karácsonykor megyek először...

Karácsonykor megyek először barátom szüleihez, vagyis az anyukájához. Szeretnék jó benyomást kelteni. Hogyan tehetném?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Vigyél ajándékot, de ne drágát és ne olyat, ami "maradandó". Bonbont, pl. A csoki elfogy, nyoma nem marad... Érted, ugye?

És ne akarj nyalizni. :)

Legyél kedves, udvarias, de na akarj mindenáron beszélgetni, ne pattogj helyette, hogy majd én hozom a poharat, vagy a kólát a hűtőből, mert még nem vagytok olyan viszonyban, hogy turkálhass a szekrényében. Kivéve, ha megkér rá.

De azért gondolom, az alap dolgokkal tisztában vagy.

Szépen öltözz, de ne csicsásan, stb, stb. :)

2014. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, értem! Köszi! :)
2014. dec. 7. 17:21
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Legyél kedves,mosolygós, nyitott, udvarias, nyitott. Igyekezz beszélgetni, de ne légy tolakodó. Ha magadról kérdeznek, mindig illedelmesen és szerényen válaszolj.


Vigyél egy kis apróságot ajándékba - egy tálca saját készítésű süti pl. tökéletes szerintem, esetleg valami ici-pici apróság mellé - erről megkérdezheted a barátod véleményét is, hogy mi legyen.


Vacsora után ajánld fel a segítséged a teríték leszedésében és az elmosogatásban.

2014. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Az anyukáknak általában a kedves, finom, természetes és okos lányokat szeretik leginkább a fiuk mellett tudni. Szóval ha nagyon rá szeretnél készülni,( ami amúgy fölösleges mert majd minden jön magától) legyél természetes és kedves, csak kevés vagy halvány sminkkel. Vagy smink nélkül.

Állásinterjús oldalon olvastam hogy mindig szimpátiát vált ki a másikból ha valaki egyszerűen, ékszerek nélkül fehér felsőben vagy kék fölsőben jelenik meg. Vagy fehér fölsőben kék vagy türkiz sállal. Azt írták hogy a kék színnel általában mindenki meg van barátkozva és szimpatizál tudat alatt. Hosszú hajúaknak ajánlották az elől hátracsatolt, hátul leengedett frizurát, mert egyszerre fejez ki nyíltságot és nőiességet. Tudom hogy ezek állásinterjús jótanácsok, de lehet hogy hasznosítani tudod az anyósnál is.


Kedves legyél, illemtudó, természetes, és ne plázanős elsőre! Sok sikert!

2014. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. dec. 7. 17:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak magad add,se többet se kevesebbet.ha túl játszod magad,túl mézes mázos vagy,vagy igen szerény, az kiderül az idő folyamán.és az nem jó.de ha olyannak fogadnak el amilyen vagy abból baj nem lehet.A fiam barátnője is csak a szépet adta magából,aztán kiderült egy hárpia.Ha ilyennek mutatja magát,akkor elkönyvelem ilyen és kész.Igy meg csak nézek gyárilag hibás vagy időközbe marhult meg.
2014. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Aky987 válasza:
27%
Az leső komment első mondata írtózatos...bon bon?csoki?nálunk ez a szánalmas kategória az egész családban...karácsonyra nem adunk ételt/édességet. A többi utána fél igazság. Ne akard leplezni önmagad és más lenni mint ami vagy, mert pár hónap után úgy is kijön az eredeti személyiséged...ahogy egy kapcsolatban is.
2014. dec. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%
Első benyomást csak egyszer lehet kelteni.
2014. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 zozo76hun válasza:
30%
mindenkeppen legyen benned 2-3 feles hogy erezze rajtad a piaszagot. az mar ad egyfajta benyomast rolad!
2014. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

ne aggódj,és olyan legyél mint amilyen vagy.

ha jól érzed magad a bőrödben? akkor természetesen fogsz viselkedni.ha feszengsz?akkor meg minden rosszul sül el.

hidd el a legjobb megoldás,ha semmilyen eltérőt nem teszel-mint amilyen te magad vagy.

nem kell mást mutatni.

az nem te lennél már.

fiús mamáknak ugysem jó nagyon senki...:)))

igy sok veszteni valód nincsen

2014. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!