Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit vennél ajándékba az új...

Mit vennél ajándékba az új csajod anyjának? 2 hónapos kapcsolat, nekem is vett ajándékot az anyukája.

Figyelt kérdés
19F vagyok, holnap megyek venni valamit de semmi ötletem.

2014. dec. 21. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
virág vagy bonbon bőven elég egy ilyen rövid kapcsolatban.
2014. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod mit kapsz?


Egyébkent egy illóolaj párologtatót valami kellemes illóolajjal.

Egy doboz valami különlegesebb szaloncukor.

Ha kávézik, akkor egy különleges, nem gagyi bögre, vagy ha teázik, akkor teakeveréket( nagyon tutik vannak a plázákban kimérve...) vagy ugyanígy különleges kimért szappanok....bara. Tisztálkodási szereket elsőre hanyagolnám. Daegítsen a barátnőd, ő ismeri az anyukáját, te még nem

2014. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő sem tud nagyon tippet adni, mert tőle mindig megkapja ezeket a dolgokat. De majd holnap elmegyünk egy plázába venni valamit, hátha pont találunk valamit
2014. dec. 21. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Rakj össze egy ajándékcsomagot hasonló értékben, mint amit te is kapsz.

Pl ha van müller a közelben, ott minden van a finom teáktól a szépségápolási szerekig (pl fürdősók, olajok)

2014. dec. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 mi a fene ***** válasza:
A kabátjához illő színű sál és esetleg kesztyű, de nem kell túlzásba vinni.
2014. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti, egy szép cserepes virág. Ha nem, egy szép kendő vagy egy bross. Finom különleges tea- vagy kávécsomag, finom csokival. Ilyen rövid ismeretség után ennyi elég.
2014. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!