Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elmondjuk anyóséknak, hogy...

Elmondjuk anyóséknak, hogy babát tervezünk? Vagy majd csak akkor szóljunk, ha terhes leszek?

Figyelt kérdés
A párommal úgy döntöttünk, hogy jöhet a baba, nincs mire várnunk. De apósék házában lakunk a felső szinten. Mikor szóljunk nekik?
2015. jan. 5. 17:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
nekem ez az egy házban, külön emeleten élünk helyzetre megkérdezni, hogy lehet-e gyerekünk olyan, mintha a panelban lakva végigjárnál a szomszédokon, hogy mindenki belemegy-e, hogy babátok legyen. Gondolom, nem az ő pénzükből éltek, akkor meg minek kunyerálni náluk? Mi is egy telken élünk, 2 külön épületben - sorházban, de szerintem, ha átmennék és megkérdezném a szüleimet, hogy mi lenne ha... Még tán meg is sértődnének, hogy nekik miért kell tudni arról, hogy szedem-e a gyógyszert, vagy húz-e gumit a farkára...
2015. jan. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

Időpont ma 19:16

Azért az nem ugyanaz ha valaki egy telken de teljesen külön lakásban él vagy ha valaki a másik lakásában él, csak éppen az emeleten..

2015. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
hát nem azért de ha a gyerekem megházasodna, én "nekik adnám" a házam felső szintjét, eszembe nem jutna hogy tőlem engedélyt kéne kérni ahhoz hogy babájuk legyen... saját pénzből élnek, nehogy már én mondjam meg mikor vállalnak gyereket... (ha csak 1 szobát tudnék adni akkor is örülnék az unokának) - kérdező amúgy te tudod milyenek anyósodék, ha várják az unokát és esetleg már kérdeztek is róla én nem mondanám el, csak azért mert akkor folyamatosan minden hónapban érdeklődnének és ha nem jön össze hamar, akkor hallgathatod hogy biztos ez a baj, biztos aza bak, kapnátok a jobbnál jobb tanácsokat ... akkor szólj, ha pozitív a teszted :) sok szerencsét!
2015. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

A fiamék egy lakásban laktak velünk. Természetesnek vettük, hogy előbb-utóbb lesz náluk baba. Nem is mondták el, csak amikor észrevettem, hogy a menyem sűrűn rosszul van.

Két unokám született, mikorra elköltöztek. Soha semmi problémánk nem volt.

Szerintem ne mondd el addig, amíg nem biztos a baba.

2015. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%

Ekkora idiótaságot is rég hallottam, hogy kérdezzétek meg őket, hogy lehet-e gyereketek. Házasok vaygtok, együtt éltek, nyilván ők se hülyék és tudják, hogy előbb utóbb lesz gyereketek. Nem hinném, hogy majd akkor kitesznek a házból. Ha nem akarnák, akkor startból azt mondták volna, hogy csak addig maradhattok, amíg nincs gyerek, mert ők nem akarják hallgatni. Az is durva lett volna, de utólag biztos nem fognak ebszálni.

Amúgy, mi nem mondjuk senkinek, hogy próbálkozunk, emrt akkor csak mennének a kérdezősködések, meg a stresszelés, hogy miért nem jön már össze. Csak pár közeli barát tudja.

2015. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy ők is esetleg vágynak egy unokára?
2015. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!