Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek hogy ne érdekeljen?

Mit tegyek hogy ne érdekeljen?

Figyelt kérdés
A férjem bátyja és a felesége nem tudom hogy miért,de utálnak engem. Kb 2 éve vagyunk házasok a férjemmel,nagyon jó a kapcsolatunk, gyerek még nincs. Az ég világon semmit nem ártottam nekik, mégis egy szót nem szólnának hozzám, ha én próbálok nyitni feléjük alig-alig válaszolnak. Ha születés vagy névnapom van fel sem köszöntenek, pedig mi mindig elmegyünk hozzájuk,ha nekik van valamijük. A férjem szerint ők mindenkivel ilyenek,de ez nem igaz, mert látom, hogy másokkal nem! Annyira fel tudnak ezzel bosszantani, főleg azért is,mert közös családi vállalkozásunk van velük,ami igaz,hogy évente csak 3-4 hónapot üzemel, de gyomoridegem van ilyenkor,mert én is szoktam segíteni..
2015. márc. 17. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne menj te se köszöntgetni.Milyen bunkó viselkedés ez,te megköszöntöd őket ,ők meg átnéznek rajtad.Te se vegyél róluk tudomást.Nézz át rajtuk és pont.
2015. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%

Egyszerűen állj eléjük és kerdezd meg őket, hogy mi a problémájuk veled.

És ne mondják azt, hogy semmi mert látod, hogy veled nem úgy viselkednek mint másokkal.

Ennyi!

Ha továbbra is kötik ez ebet a karóhoz, hagyd őket.

A vállalkozást pedig nem tudjátok leredukálni úgy, hogy csak a férjed és te csináljátok?

2015. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem sajnos,mert minden közös :(
2015. márc. 17. 12:45
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy csak zárkózottabb természetüek, és ilyen rövid idö alatt nem tudnak feloldódni, nyitni feléd.
2015. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nekem is nagyon rosszul esne, de ahogy az első is írta, én nem mennék nagyon hozzájuk, főleg nem köszöntésre, ha már ők nem köszöntenek meg téged soha.

Szerintem a férjednek is látnia kellene, hogy máshogy bánnak veled és igenis elvárható lenne tőle, hogy szóljon rájuk az ellenséges viselkedésükért. Én azért is szólnék nekik, hogy nem köszöntöttek fel, hiszen te is mindig ott voltál, mikor nekik volt szülinapjuk, névnapjuk, egyebek.

2015. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
ne menny oda
2015. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó, az a magasságos menny! Szerinte se menj oda.
2015. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudsz mit tenni. 2 év az elég hosszú idő, ez a "te felköszöntöd őket, cserébe hozzád se szólnak" dolog ennyi ideje? Hát kik ők? Salamon meg Sába királynője?

Egyetlen dolgot tehetsz, barátkozz meg a tudattal, hogy két idiótát évente 3-4 hónapig el kell viselned.

Nekem "anyósokból" jutott ki mindig a legjobb. Az egyik egyszer annyira gusztustalanul viselkedett, hogy ráöntöttem volna egy kancsó vizet. Mikor a külföldön élő barátnőmet -akit nem ismer-degradált, amiért 1 évig takarításból élt meg. Megjegyzem, a drágalátos anyuka is sokáig takarított külföldön, de hát ő már nagyasszony, tehát ugathat.

Hallgass rám, ne foglalkozz velük! Engem is bántott, hogy ilyenek, de a végén már egyik sem érdekelt. Még nekem volt lelkiismeret furdalásom ...

2015. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz velük. Ha érzik rólad, hogy téged ez zavar, és szerintem érezhetik akkor általában annál inkább így viselkednek az ilyen jellemek. Ne süllyedj le a szintjükre szerintem, te szerintem továbbra is maradj természetes velük, hogy ne hogy viták legyenek pároddal miattuk, a többit meg tojd le, nem téged jellemez a viselkedésük pl. hogy ők nem köszöntenek téged fel, hanem őket. Ha ezt erősíted magadban, akkor szerintem idővel nem fog érdekelni a viselkedésük. Mert ugye azt kérdezted, hogy mit tehetnél, hogy ne érdekeljen. :)
2015. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad még megkérdezni tőlük személyesen vagy a férjeden keresztül, hogy mi bajuk van veled?
2015. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!