Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek hogy ne érdekeljen?

Mit tegyek hogy ne érdekeljen?

Figyelt kérdés
A férjem bátyja és a felesége nem tudom hogy miért,de utálnak engem. Kb 2 éve vagyunk házasok a férjemmel,nagyon jó a kapcsolatunk, gyerek még nincs. Az ég világon semmit nem ártottam nekik, mégis egy szót nem szólnának hozzám, ha én próbálok nyitni feléjük alig-alig válaszolnak. Ha születés vagy névnapom van fel sem köszöntenek, pedig mi mindig elmegyünk hozzájuk,ha nekik van valamijük. A férjem szerint ők mindenkivel ilyenek,de ez nem igaz, mert látom, hogy másokkal nem! Annyira fel tudnak ezzel bosszantani, főleg azért is,mert közös családi vállalkozásunk van velük,ami igaz,hogy évente csak 3-4 hónapot üzemel, de gyomoridegem van ilyenkor,mert én is szoktam segíteni..
2015. márc. 17. 12:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nyúl Béla férjedet sürgősen megkérdezni, hogy egészen pontosan miért kell neked eltűrni, hogy keresztül nézzenek rajtad??? Itt valami van a háttérben.

Az én feleségemet is kinézte a család, mert a korábbi nőm tetszett volna mindenkinek, és nem jöttek el a névnapjára, holott mi mindenkihez elmentünk. A következő évben mi sem mentünk sehova. Nehogymár...

2015. márc. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt még házasság előtt kellett volna kiderítened.

Van úgy hogy valaki csak úgy berobban egy családba,idő és lehetőség sincs megismerni vagy hozzászokni.Olyankor hiába van papírod ,nekik az nem mond semmit.

Ilyen kérdéseknél olyan jó lenne a másik felet is hallani!

2015. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!