Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit tennétek? Nem értem...

Ti mit tennétek? Nem értem anyósomat!?

Figyelt kérdés

Röviden tömören. A páromnak van gyereke. Amivel nincs is gond! Elfogadtam!

Nekünk van már egy közös gyerekünk együtt neveljük!

De az anyósom nem örült neki ,mikor anno közöltem terhes vagyok. Imádja a lányom! Csak azt nem értem miért kétszínű!!!? A szemembe nem meri megmondani a dolgokat ami zavarja őt!! Azt is tudom hogy nem kedvel állítólag szar vagyok a szemébe.

Hmm... érdekes eddig a párom exe volt K betűs meg nem tudom még mi amiért babát várt. Természetesen nem tervezett. De ez másik téma.

Ma beszélgetünk és feltettem neki egy kereszt kérdést hazudott nekem. Mire jó ez?!! Miért kell rajtam csámcsogni az exel?!!!

Én imádom a páromat. Mindig mellette álltam meg most is!Becsülöm és tisztelem. De még is az EX!!!!csak tudnám miben jobb főleg hogy szex után dobta a párom aztán későn közölte terhes és hogy nincs bele szólása semmibe de fizessen gyerektartást!!!! A páromra rá lett erőltetve a gyerek dolog persze ő is hibás de becsületesen fizet neki! De az exnek nem elég és semmi se jó neki!!! Én meg tűröm mert nem fogom egy liba miatt veszekedni a párommal!


2015. ápr. 4. 00:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2x össze vesztem az anyósommal, mert ki találta hogy elhozza a másik unokáját amivel önmagával nem lett volna gond. Csak jönni akart az ex. Én pedig közöltem nem teheti be a lábát a házba és még ő volt megsértődve.
2015. ápr. 4. 00:45
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Bennem azért már kezd felmerülni, hogy nem az ex a sátán, hanem az anyósod rágalmaz mindenkit, aki éppen együtt van a fiával...
2015. ápr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat az ex volt megsértődve hogy nem jöhet a házba!!!
2015. ápr. 4. 00:58
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Miert foglalkozol vele?

Amugy azert benned is van epe. Pl. ex terhessege termeszetesen nem volt tervezett. Tied az volt? Te megbeszelted vele, hogy akarsz tole/vele gyereket? Mi kozunk hozza?

Anyos azert nem orult a terhessegednek, mert a fianak van mar egy, akitol kulon el. Ez megeshet veletek is. A tobbi zagyvasagod humbuk.

Szokasos menyduma. Amugy a keresztkerdeseket hagyd meg aparodnak, ne anyossal probalj okoskodni.

2015. ápr. 4. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

1. Az anyósnak nem tetszik egyik meny sem - mindegy, hoyg jogosan vagy sem.


2. Te sem vagy különb nála, mert te meg az exet és az anyóst szidod, és nem feltétlen indololtan.


3. A közös gyerek mennyire volt tervezett? Vagy csak te is ráeröltetted a párodra?

2015. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

"2x össze vesztem az anyósommal, mert ki találta hogy elhozza a másik unokáját amivel önmagával nem lett volna gond. Csak jönni akart az ex. Én pedig közöltem nem teheti be a lábát a házba és még ő volt megsértődve."


A kérdés: KIÉ A HÁZ?!?!? Mert ha - ahogy sejtem -, az anyósé, akkor neked nincs beleszólásod, hogy HOZZÁ ki jön. Az anyós azt fogad fvendégként magánál, akit akar, te - és senki más - sem tilthatja meg neki.

2015. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A haz az en nevemen van. A masik mi terveztuk a babat!!!!
2015. ápr. 4. 11:57
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem szidom oket. Csak elegem van hogy en vagyok a szar!!!!

Sose tiltottam es nem fogom nem is lehet hogy lassa a gyereket!!!

Csak draga anyosom gondolja igy meg az ex! Kedves anyos meg minden elmesel neki hogy mi nalunk epp mi van.

Ez helyes?? Sztem nem!!!

2015. ápr. 4. 12:02
 9/15 anonim ***** válasza:
És még mindig vakon elhiszed, hogy az ex a szar, miközben téged ugyanúgy kibeszél most az anyós. Pedig már minden válaszolónak leesett valami.
2015. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Aham ....szoval en vagyok a szar?

En vagyok a szar amiert az anyosom konyorgott a fianak hogy ne menjen vissza a nohoz??? Megis vissza ment. A no dobta majd kesobb jelentkezett hogy terhes. A gyerek nevelesbe nincs bele szolasa es semmi masba csak fizesse a gyerektartast.

Szar vagyok amiert vettem ruhakat a gyereket nem csak a sajatomnak.

Nem en tehetek arrol hogy a no elhagyta!!!! Nem az en hibam az sem hogy a parom nem ment vissza mikor a no probalkozott!!


Szar vagyok azert is mert meg mondtam a paromnak hogy nem lehet aludni delutan 6ig ???? Aludjon de az hogy egesz nap az sztem durva. A haznal van munka!!! En mosok,fozok ,takaritok a baboval foglalkozom. Igen is tegyen oda o is a haznal. Ha mar azt valasztotta hogy nem az anyuci szoknyajat fogja.

Jah es meg en vagyok a szar hogy nem kozlom ki kezeli a penzt???

2015. ápr. 4. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!