Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan köszöntsem az anyósomat?

Hogyan köszöntsem az anyósomat?

Figyelt kérdés
Egy éve mentem hozzá a fiához, de még sosem találkoztunk. Szeretném elhívni vendégségbe, de nem tudom, hogyan köszönjek neki. A "jó napot" kicsit fura, de csókolommal meg utoljára gimis koromban köszöntöttem a felnőtteket... Szóval mit mond a gyakorlat és mit a protokoll? :)

2014. nov. 21. 14:58
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja, anyósom hetven év körüli, én 36 vagyok.
2014. nov. 21. 14:59
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
Helló banyus!
2014. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem köszönj neki csókolomot. Ez a korosztály ezt szereti. Azt venné rossz néven, ha jó napot-ot köszönnél. Én is csókolomozom anyósomat az elejétől kezdve. Szerintem már így is marad.
2014. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 csabika1971 ***** válasza:
100%

Csóklom, tökéletesen jó. Csak fura mert rég használtad, de nem ment ki a divatból.

És ezzel csak ismeretlenül is megadod neki a tiszteletet. És ha ez neki nem tetszik, akkor úgy is szólni fog.

2014. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
"Na, csak nem usztam meg, rosseb megegye."
2014. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

A csókolom tökéletes lesz.

Hogyhogy nem találkoztál még vele?

2014. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Csókolom. Az olyan 'jó' benyomást kelt. :D
2014. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Amikor megérkezik, a férjed mutasson be, h anya ő it XY a feleségem. Te meg azt mondod, hogy nagyon örülök, hogy végre megismerkedhetünk. Ha köszön, te visszaköszönhetsz ugyanúgy. Így probléma kikerülve:)
2014. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Szóval a csókolom győzött, köszi a válaszokat :)) Ment a pacsi. (Azért nem találkoztunk, mert második feleség vagyok, amolyan "mostohameny", és az előző nej is sokat dolgozik a lejáratásomon. Én eddig csöndben tűrtem, elvoltam, de azt gondolom, még egy próbálkozást megér a dolog. Nem felveszem a kesztyűt, hanem átlépek rajta, meglátjuk, hogy mi lesz. Szeretettel várom, mert a fiát is szeretem... Persze neki ezt nem kötelező viszonozni, el sem várom, de elegem van ebből a széthúzásból.)
2014. nov. 21. 15:20
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Sok sikert!
2014. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!