Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós leszoktatása a turkálásr...

Anyós leszoktatása a turkálásról, beleevésről, benyitásról? Tippek?

Figyelt kérdés

3hónapig még rákényszerülünk, hogy náluk lakjunk, de addig kéne valami tipp ami ezekre megoldás.

Ha elmegyünk otthonról, akkor végignézi a cuccainkat (nem látta amikor hoztunk egy infralámpát de megjegyezte hogy az semmire nem jó), van az egyik szekrényben egy polc amin édességeket stb. tartunk, megdézsmálja, a gyógyszeres polcomat is. Tagadja utána. A kinti szemetesben találjuk meg a csomagolását a csokinak pl, a gyógyszer/krém meg számolható/látható a használat.

Magunknak vesszük a kaját, a hűtő alsó polcán tartjuk, de mindig valami elfogy, eltűnik a fele vagy beleeszik, beletúr. Ha mi használunk valamit akkor ki kell fizetni, vagy venni újat mert hiszti van, mi szólunk akkor tagadás van és hiszti. Ha veszünk valamihez alapanyagot hogy a hétvégén csinálunk ezt-azt akkor ő másnap megcsinálja, de nem úgy, hanem csak idegesítésként, mert nem lesz finom. Hiába mondjuk, hogy ne csinálja meg legyen szíves. Ablakon kidobott pénz. Amúgy fizetünk nekik.

A benyitás pedig a fürdőre jellemző aminek az ajtaja nehezen záródik, így nem működik a kulcsos része, de a kapcsoló direkt olyan hogy nem ég ha fel van kapcsolva szóval látszik + hallani ha bent van valaki. De ő beront, akármit!! csinál az ember bejön semmi elnézést és csinálja a dolgát (igen lehet elképzelni hogy ülsz a wc-n és ő addig beteszi a ruhát a gépbe vagy megfésülködik!!) majd kimegy. Ugyanez a szobával (kulcs nincs az ajtóhoz, retesz belülről van de pl egyikünk kimegy akkor nem zárjuk ,kívülről nem zárható mert nem is engedik hogy zárjuk a gáz miatt). Kopog de nem várja meg a választ és jön.


2015. márc. 30. 17:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

hűtőre lakat

ajtókat kulcsra

fürdőre belülről retesz


és kicsapni a hisztit ha valamihez hozzányúl !

2015. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
69%
Most komolyan mit lehet erre írni? A saját házában nem zárhatod be a szobába. Mást nem lehet tanácsolni csak hogy ezt a kis időt még kibírjátok.
2015. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%
költözzetek, mert ez bizony nem fog változni!
2015. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
77%

Ez van, költözzetek el.


Mást nem tudtok, addig meg tűrjetek, vagy párod csapja ki a bahét.

2015. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
93%
3.ik válaszolónak van igaza nem fog változni, Te meg nem verheted ki a hisztit esetleg a párod de szerintem nincs értelme.
2015. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%
semmit se tudsz tenni ,tapasztalatból mondom ,mi is laktunk így és mentek ezek a dolgok ,éreztetve volt ,hogy ha 100ezret rakunk le az asztalra/hó ,akkor is az ö házuk ö szokásaik és mi örüljünk neki ,hogy ott vagyunk.persze nem kellett ennyit csak úgy mondtam ,hogy ha a fejünk tetejére állunk is így mennek a dolgok ahogy ök diktálják.bunkó dolog de ez van ,sosem értettem valaki miért rosszindulatú (figyelmen kivül hagyja pl hogy megkéred ,ne egye meg a kajád),ha valaki ennyire nem lenne kívánatos inkább nem fogadom be ,minthogy álszentkedve ideengedem aztán az agyára megyek.tartsatok ki .amúgy meg ez hülyeség más házában nem tehetsz lakatot a hütöre pl.
2015. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
94%

Én szerencsére nem sokáig laktam anyósnál, de a beleturkálós dolgot ismerem. A férjem szülinapjára (amit anyós általában meg sem szokott ünnepelni, magának viszont bulit rendez!) a kedvenc túrótortáját akartam egy alkalommal elkészíteni. Anyós tudott róla mi készül, együtt vettük meg a túrót, ami a szülinap előtti este szőrén szálán eltűnt. Kiderült, anyóspajtás megkívánta a túróscsuszát! :)

Még ő volt a legjobban felháborodva, amikor elküldtem apóssal a 3km-re lévő boltba kocsival, míg én előkészítettem a sütéshez a terepet. Természetesen jóval silányabb, olcsóbb túrót hozott, nem is lett olyan a végeredmény, mint amire számítottam. Akkor olyan balhét rendeztem, hogy többet egy falatot sem evett az általam vásárolt dolgokból, pedig havi egy nagy bevásárlással szálltam be a kajapézbe :D

Ezt a megoldást meleg szívvel ajánlom neked is, bár számíts rá, hogy utána nem leszel a kedvence.

A csokispolcot és azokat a dolgokat, amiket nem akarjátok hogy átturkáljon, érdemesebb egy zárható szekrénybe átköltöztetni, ahogy az értékesebb krémeket, stb... is.

A benyitással ne törődj, ha ő azt akarja szagolni ahogy a vécén ülsz, váljék egészségére :D 3 hónapig szerintem kibírható :)

2015. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Igen, reméltem hátha valaki jár hasonló cipőben, valami taktika, mert ő meg szid minket a hátunk mögött(kicsi a falu visszajut) hogy mindig kiosztjuk őt és gonoszak vagyunk, mert amúgy igen, a párom hetente magyarázza a dolgokat, már nem kedvesen hanem erélyesen, főleg hogy van olyan gyógyszer ami pl vényköteles és ki van számolva meg amúgy is..
2015. márc. 30. 17:45
 9/36 anonim ***** válasza:
85%

Én egy pici fricskával próbálkoznék.


Vennék az alsó polcra élelmiszert, majd a minőségibb dolgokból (miket dézsmál) még egyet, és azt felraknám a felső polcokra. Ha rákérdez, hogy miért oda raktad, akkor azt mondanám : Csak hogy ne kelljen a miénket dézsmálni :)


Az édességeket a szekrénybe felcímkézném postittel, hogy: NEM A TIED :) Azért elég ciki, ha kibontja, és a színes postitet is kidobja.


WCz és közben én oda szólnék, húú tessék már rám szólni, hogy vegyek wc papírt mert fogytán van.

De valami puhát vegyek, mert ez dörzsöli a seggem, és sóhajtanék... :)


De azért ne felejtsd el, Rómában a rómaiak vannak otthon :)

2015. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%

A paprikaspray mindenre jó!

Esetleg egy jó adag gutalax hashajtó a májkrémbe, vagy amibe belekajál.

De én eldugnék egy pozitívra hamisított terhességi tesztet a bugyis fiókba, valószínűleg úgy kiborul tőle, hogy lebuktatja saját magát.

Egy kis kézikamerát is feltehettek a polcra, hátha felveszi ahogy matat.

2015. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!