Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós utánoz, mit lehetne tenni?

Anyós utánoz, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Tisztára mintha óvodában lennénk. Veszek magamnak valamit, pár nap múlva ő is beszerzi. Majdnem mindennel így van: vett pl olyan teascseszet, mint az enyém (sosem iszik teát), noteszt, ágyneműt, farmert és csak pár dolgot említettem.Megőrülök tőle. Én vagyok hülye vagy ez mást is zavarna?
2015. ápr. 27. 12:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

Örülj neki. Ezek szerint tetszik neki az ízlésed.

Csak az zavarna, ha ugyanolyan ruhákat venne. Egy-egy darab még okés. Pl. én is vettem már olyan felsőt, mint amit anyukám :) De ne legyen olyan, hogy egyforma cuccokban mászkáltok. Ágyneműt, étkészletet meg vettünk már egyformát munkatársammal is. Együtt mentünk vásárolni és mindkettőnknek ugyanaz tetszett, mert az volt a legjobb. Nem zavart.

2015. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mi együtt élünk. Elég zavaró, hogy egyforma az ágyneműnk és z sem értem, minek neki teascsesze -nem készlet, hanem egy darab- ha nem teazik.
2015. ápr. 27. 12:29
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Kávét sem iszik? A szüleim pl. időnként nagy bögréből isszák a kávét (kávéscsésze mennyiséget).
2015. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Engem is zavarna. Így, hogy együtt laktok, nem nagyon tudsz mit tenni, mert látja, ha veszel valami újdonságot. Amíg nem tudtok elköltözni, addig szerintem ne verd nagy dobra, ha veszel valamit.
2015. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
De, iszik kávét. Csak nem a teas cseszebol. De a csésze csak egy példa volt. Multkor kaptam a ferjemtol 99% etcsokit. Senki más nem szereti, én viszont imádom.Par nappal később látom, ugyanolyan csoki van az asztalon. Felbontva, fele hiányzik. Oké, gondoltam változott az ízlése - aztán megtalaltam a kukában a csokit. Ilyen és hasonló dolgok
2015. ápr. 27. 12:46
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem fogunk elkoltozni 4, mivel a miénk a ház, ő lakik nálunk.

Nem szoktam reklámozni ha vásárolok valamit, de nem is dugom el

2015. ápr. 27. 12:47
 7/26 anonim ***** válasza:
34%
Talán ő is vágyik egy kis figyelemre, egy kis kedvességre, figyelmességre. Talán így kényezteti magát. Legközelebb lepd meg valamivel.
2015. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Szoktam neki vásárolni. Elég sűrűn kap pl édességet, olyat, amit szeret. Így aztán pláne nem értem, miért vesz olyasmit, amit nem szeret, főleg ha utána a kukába kerül
2015. ápr. 27. 12:52
 9/26 anonim ***** válasza:
21%

Ki akarta próbálni :)

Nem foglalkoznék vele. Ezek szerintem nem olyan nagy dolgok.

Pl. miért baj, hogy olyan az ágyneműje? Attól a tiétek kevésbé szép vagy jó, hogy neki is olyan van?

2015. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%
Biztos vmire fel akarja ezzel hívni a figyelmet, ki kellene deríteni mire. Lehet úgy érzi, h a fia jobban szeret téged és ő is egy kis figyelmességre vágyik, vagy nem is tudom
2015. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!