Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós utánoz, mit lehetne tenni?

Anyós utánoz, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Tisztára mintha óvodában lennénk. Veszek magamnak valamit, pár nap múlva ő is beszerzi. Majdnem mindennel így van: vett pl olyan teascseszet, mint az enyém (sosem iszik teát), noteszt, ágyneműt, farmert és csak pár dolgot említettem.Megőrülök tőle. Én vagyok hülye vagy ez mást is zavarna?
2015. ápr. 27. 12:19
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Soha nem válaszolok privát üzenetre, ne haragudj.

Nem akarom meghatarozni, hogy mire van szüksége, de egyszerűen nem tudom megerteni, mire jó ez neki. Bizony halál idegesítő, amikor feloltozok, elmegyek a boltba és mire haza jövök ugyanúgy van feloltozve, mint én. Ő 70 én meg 40, talán érthető, hogy nem értékelem. Annak se látom értelmét, hogy megvegye valamit, csak azért, hogy utána kidobalja. Jöhetsz azzal, hogy az ő pénze. Valóban. Semmihez nem járul hozzá, mi tartjuk el, tehát simán arra költi a pénzét, amire akarja, de könyörgöm 1000forintos csokit ne vegyen már azért, hogy a kukában végezze.

Az óvodát pedig azért írtam, mert utoljára ott fordult elő velem, hogy valakinek pont ugyanaz kellett, mint a másiknak

2015. ápr. 27. 21:59
 22/26 anonim válasza:
100%
Én totál megértelek, azt sem értem eddig hogy birtad.. talán ülj le és beszélj vele, hogy zavar ez, persze kedvesen
2015. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
vááááá engem nagyon idegesít ugyan ez de én ráadásként még férfi is vagyok:D én legszívesebben szájbarúgnám
2015. máj. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Nem tervezem szájba rúgni.

Beszéltem már vele és nem tamadoan. A válasz nem tudta, hogy nekem is olyan van.

2015. máj. 1. 07:08
 25/26 anonim ***** válasza:
23-as vagyok, nálunk még az is előfordult hogy a fiának ugyan azt a HAiX bakancsot vette mint én kaptam a honvédségtől (eredeti ára 59000Ft), pedig a srác inkább az a diszkós gyerek.
2015. máj. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Vegyél magadnak egy darabig jó mini szoknyákat, köldökig kivágott blúzt extra magas sarkúval. Olyat is venne magának? :-D Ha igen és még fel is veszi cipeld el magaddal valahova benne ahol ismerőse is látja. Ha nem veszi fel de beszerzi említsd meg pl barátnője előtt ha rajtad van hogy a mama is ugyanilyet vett magának :-D . Vagy rögtön vegyél neki is ugyanolyat és szintén vidd el benne valahova :-D
2015. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!