Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós utánoz, mit lehetne tenni?

Anyós utánoz, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Tisztára mintha óvodában lennénk. Veszek magamnak valamit, pár nap múlva ő is beszerzi. Majdnem mindennel így van: vett pl olyan teascseszet, mint az enyém (sosem iszik teát), noteszt, ágyneműt, farmert és csak pár dolgot említettem.Megőrülök tőle. Én vagyok hülye vagy ez mást is zavarna?
2015. ápr. 27. 12:19
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, engem annyira nem dob fel, hogy ugyanolyan az ágyneműnk. Nyilván nem veszít a szepsegebol, de elég mókás bele gondolni, hogy ő abban horkol, amiben mi szeretkezunk - hogy sarkitsak.

Utolsó, lehet hogy igazad van

2015. ápr. 27. 12:58
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy miért lakik veletek?

A férjednek említetted már, hogy zavar az anyja utánzása téged?

2015. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

10-es, még jó, hogy a fia jobban szereti a kedvesét, mint az anyját!


Kérdező: kérdezted már, miért csinálja?


Amúgy szánalmas és nevetséges a vergődése. :D De én szólnék neki, utálom, ha valaki utánoz, gyerekes viselkedés.

2015. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
23%

11: Hülyeség ilyenekre gondolni.

Ő nem ugyanabban az ágynemben csinálja, hanem ugyanolyanban. Azért az nem mindegy. Akkor gondolj bele, hogy még hány ember csinál és miket olyan ágyneműben, mint a tiétek :)

Így nem fogtok jól kijönni, és nem lesz kellemes az együttélés, ha ilyeneken fennakadsz.


Egyébként meg nem ismerjük a körülményeket. Miért lakik ott? Mindig ott lakott? Akkor biztosan fura neki, hogy most már 3-an vagytok. Vagy most került hozzátok? Biztosan nehéz neki a változás. Talán most halt meg a férje?

2015. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
na, hogy " komoly" legyek, ezért jok a turik! oda ugyanis hiába megy be egy ugyanolyanért... :)
2015. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Azért lakik velünk, mert egyedül nem tudna megelni. Kérdeztem már, a válasz legtöbbször a "nem is tudtam hogy neked is ilyen van" volt, ami nyilván nem igaz. A csokira pl azt mondta, hogy a kedvence, azért vette. Igaz, amikor én kaptam és megkinaltam azt mondta, utálja az etcsokit. A férjem annyit mond, ne foglalkozzak vele
2015. ápr. 27. 14:43
 17/26 A kérdező kommentje:
Igen, mindig itt lakott, én vagyok "betolakodo " ebből a szempontbol. A férje már régen meghalt. Akkor depressziós lett és azóta a férjemmel élt. De nem csak velem csinálja, a sogornommel is - egy csomó egyforma cuccuk van.
2015. ápr. 27. 14:46
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy idegesít, de úgy néz ki, hogy ez régi defektje az anyósodnak. Ha megdicséri valamidet, mondjuk ruhát, és megkérdezi honnan van, akkor mondj neki másik üzletet. :)


Az ágyneműs dolgot egyébként annyira nem értem..nekünk olyan ágyneműnk van, ami gyakorlatilag minden 3. háztartásban. :D Színes, ikeás.


A többi utánzást persze megértem, ha bosszant. Próbáld meg elengedni, és ha kérdez, akkor mondj neki néha más üzletet.

2015. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
11%

Én attól tartanék, hogy megtűrt személynek érzi magát. Talán úgy érzi, hogy már nincs úgy igazán senkije (a férjednek már Te vagy az új családja, például), és szeretne tartozni valahová. Szeretné megmutatni, hogy ő is tud (olyan) jó lenni, mint más, hogy ő is érdemes a megbecsülésre.


Talán ha veszek egy hétköznapi dolgot (például egy noteszt), akkor vinnék neki is egy hasonlót haza. Érdekes, hogy javában használati tárgyakról írsz. Csak arra tudok gondolni, hogy fél attól, hogy leírták őt, és szeretné megmutatni azt, hogy ő is egyenrangú ember, neki is van szüksége a létszükségleteken túl erre vagy arra.


Legyél vele türelmes, ne faggatózz, hogy minek kell neki ez vagy az. Te magad sem akarnál ilyen dolgokat megindokolni.

2015. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

18!

His & Hers ágyneműnk van, aminek ugye az egyik fele férfie, másik a nőé - még nem jöttem rá minek neki, mivel egy személyes ágya van. Csak ezért zavar, mert egyértelműen nincs rá szüksége.

Utolsó!

Ha megyek valahova vásárolni, általában kap ő is valamit -ez kb bármi lehet. Volt már olyan is, hogy direkt vettem két, csak színében eltero vázát, hogy válasszon ő. Az egyik erős pink volt, a másik fehér. A fehéret választotta - nem volt meglepő, lévén nem szereti a pink színt. Ehhez képest pár nap múlva ugyanolyan pink váza volt az asztalon.

2015. ápr. 27. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!