Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy vagytok azzal a dologgal...

Hogy vagytok azzal a dologgal ha a feleségetek és az anyukátok között nem teljesen felhőtlen a viszony?

Figyelt kérdés
Nincs semmi veszekedés csak a feleségemnek mindig van valami megjegyzendője a szüleimmel kapcsolatban. Valami sosem jó Neki. Mindig egy jó anyós-meny viszonyt szerettem volna az én két legfontosabb nöm között, de ez nem úgy néz ki. Az anyukám nem irányìtgatja nem szól bele de a feleségemnek mégse jó semmi.

2015. máj. 2. 15:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Lelkileg néha nehéz ha tudom, hogy nem felhőtlen a viszonyuk. Màst is zavar ez vagy csak engem?
2015. máj. 2. 15:38
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Ugyan mi nem vagyunk házasok, csak egy pár vagyunk, de engem is zavar hogy nem a legjobb anyukám és a barátom között a viszony. Anyukám nagyon kritikus, a legjobbat akarja nekem, de sokszor nem látja a kerek történetet, csak egy kis részét, és nem nagyon akar hinni másnak, csak a saját szemének. A barátomról meg igaz, hogy kissé éretlen, nem mindig kezeli úgy a helyzeteket ahogy kellene, és emiatt sokszor aggódom, hogy anya esetleg megjegyzéseket tesz, én egyszerűen nem bírom elviselni hogy ezeket hallgassam.

Nem tudok mit csinálni, próbáltam beszélni anyával, hogy ne legyen ilyen, és a barátommal is, hogy legyen figyelmesebb, de így is mindig becsúszik valami baki.

2015. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Kérd meg a feleségedet, hogy fogja vissza a megjegyzéseit, majd este meghallgatod.
2015. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Automatikusan a _párod pártját kell fognod_ az anyáddal szemben.
2015. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Két különböző család került össze,mások a szokások,ezt mindkét félnek meg kell szokni.Bizonyára azokra a dolgokra tesz megjegyzést a feleséged,amit otthon ő másképp látott.Mondd el neki,hogy rosszul esik,hogy bántó megjegyzései vannak a szüleidre.A saját szokásaitokat pedig úgyis ti alakítjátok.
2015. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nahát még ilyet nem is hallottam, hogy a meny tegye a megjegyzéseket.... Általában fordítva szokott lenni:)
2015. máj. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
el kell jól verni az ilyen asszonyt
2015. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
gyanus hogy anyáddal elfogult vagy,ezért nem látod,hogy a feleségedet piszkálják.másképp nem panaszkodna a szüleidről.egyértelmű hogy nem ő kezdeményez.ha nem bántanák,akkor nem is tudna panaszkodni.velem is szurkálodott anyósom,de ez mindenkivel igy van.egy meny általában azért nem szokta anyosát furni.sajnos anya is utálja barátomat, segits a feleségednek
2015. máj. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!