Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Rosszindulatú anyós készülőben?

Rosszindulatú anyós készülőben?

Figyelt kérdés

Az eddigi exeim édesanyái nagyon rendesek, aranyosak voltak velem, viszont a jelenlegi viselkedése igenis aggaszt. Minden simán ment a megismerésnél, még állitólag elmondta a fiának hogy milyen szimpatikus vagyok neki...

Na mindegy, ezek után jöttek az érdekességek : mikor ott voltam hirtelen eszébe jutott az anyukájának hogy vásárolni kell menni (mentem én is-már csak azért mert megkérdezte hogy velük tartok-e)- hát persze, gondoltam nem fog egy óránál többet tartani... Aha... vagy 4 órát odavoltunk, a végén meg már mondtam páromnak, hogy tegyen ki ott ahol lakok mert a vásárlásból elég volt. A második az volt mikor mentem oda hozzájuk, és kb egy órát vártam barátomra (mert az anyja rásózótt egy olyan munkát amit fontos volt akkor elintézni-pedig ráért volna később is). Ma pedig (elszakadt a cérna), mikor barátom bevágja hogy már kezdi idegesiteni hogy vagyok én meg az anyja, mert nem tud kettészakadni miattunk... mert az anyukája fél/nem szeret egyedül otthon maradni, én meg ott náluk nem szivesen tartózkodok (magánügyi okok miatt).

(de hogy kicsit vázoljam azt hogy miért is nem szeretek náluk lenni : múltkor is ketten barátommal bennvagyunk a szobában, és se kopogás se semmi nélkül benyit... erről ennyit magánszféra...)



2015. máj. 16. 22:38
1 2 3
 1/23 acelsziv ***** válasza:
30%
És? Mi a kérdés?
2015. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az hogy : "Rosszindulatú anyós készülőben?"
2015. máj. 16. 22:45
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
Ja.
2015. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon ügyes a mama:-)

Lehet, hogy te vagy a kisfiának az első komolyabb kapcsolata? Úgy tűnik, fél, hogy elveszíti őt.

2015. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%

Te teljesen retardált vagy kérdező.


25F

2015. máj. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem... ha van eszed, itt szakítás lesz készülőben.
2015. máj. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Hát én nem maradnék olyan pasival aki úgy érzi, hogy ketté kell szakadnia az anyja és közöttem. Nekem nem anyuci pici fia kell, hanem egy igazi férfi aki megvéd és kiáll mellettem.
2015. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy barátom inkább kezd hasonlitani már anyuci pici fiára, mint ara a férfira akibe én beleszerettem.

A szülő iránti szeretet megértem maximálisan, én is szeretem az enyémeimet, anyámat tisztelem, úgy mint apámat, de a magánéletembe sosem szóltak bele, nem tesznek sose keresztbe, vagy ha épp program van, szólnak előtte legalább egy nappal.

2015. máj. 16. 23:01
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
nem kell váltogatni az ürgéket - már elestél egy rahedli aranyos anyóstól, mit akarsz
2015. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
41%

Miért hisztizel?!

- azt hitted, max. 1 óra a bevásárlás - tudod, hinni hol kell?! (nemhogy örülnél, hogy megkérdezte, nem pedig közölte, hogy menj haza)

- párodnak munkát adott - amikor hazamegyünk, sokat vagyok a barátom nélkül, mert segít otthon (ami nem az, hogy "jó, anya, de várjál már 3 órát, most inkább a csajommal foglalkozok, szrok rád"), ami szerintem tök természetes

- várnod kellett ezért - gratulálok, hogy nem volt annyi eszed, hogy SEGÍTS a kedvesnek, úgy talán előbb végez (nem, rinyálni tényleg könnyebb)

- ő van otthon, miért ne nyithatna be?! - bnkó dolog, de sokan szrnak bele


Amúgy szakíts, mert te belegajdusz, a párod meg nem áll a helyzet magaslatán.

2015. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!