Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom szüleihez fogunk...

A párom szüleihez fogunk költözni, nyaralás,2 hét. Ez alatt leszek bemutatva. úgy érzem, hogy ettől függ komolyra fordulnak e a dolgok. Hogyan viselkedjek, mit lehet beszélni a szülőkkel, testvéreivel? 27 n

Figyelt kérdés

valahogy félek és izgulok, a párom hosszú távra nem tesz kijelentéseket, mindig a nyaralásig gondolkodik csak. teljesen olyan, mintha azt várná, ha engem elfogad a család, semminek semmi akadálya.

de én meg általában teljesen gátlásos vagyok.

egy testvérét ismerem személyesen eddig a 4-ből, aki ki akart velem kezdeni, miután elutasítottam, azóta nem bír. szóval már rossz...

anyukájával eddig telon beszéltem, olyan kedves és udvarias, hogy nincs még egy ilyen ember, olyan érzésem van mellette, mintha nem is egy nő lennék, hanem egy tapasztalatlan gyerek, de udvariasan nem tesz megjegyzést.

a huga tipikus bulizós, röhögcsikélős Barbi baba, őt a párom nagyon imádja, és azt várja öribarik leszünk majd...


úgy érzem hatalmas elvárás van tőlem, tekintve hogy 5-en testvérek + intelligens szülők, tehát 6 embernek kell minden oldalról megfelelnem, idősek, fiatalok, lányok, fiúk, a páromat már nem is számolva. van, aki családos, van aki csajozós, stb

tehát szinte mindenféle emberrel kellene megtalálnom az összhangot.


én általában csendes, elvonullós típus vagyok, de itt igenis ott kell lennem, beszélgetni, vagy főzőcskézni. de iseretlenekkel mindig úgy érzem, nem tudok mit mondani :( sőt az exeim anyujával sem volt soha egy jóízű beszélgetésem, csak az általánosak(segítsek e mosogatni, meg ilyenek)


2015. máj. 26. 15:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%

Semminek nincs értelme, csak annak, hogy magadat adod. Erőltetni úgyse tudod a jófejséget, az átlátszó, és mondjuk mégis bevágódsz valami színjátékkal: egész életedben úgysem tarthatsz színjátszókört...

Hogy csendes vagy, nem baj, gondolom, nem udvari bohócot keresnek. Legyél udvarias, érdeklődő és igyekezz minél több mindent megjegyezni, mert az imponál mindenkinek, ellenkező esetben úgy tűnik, nem érdekel semmi. Szélsőséges véleménytől tartózkodj. Egyébként semmi tanácsom nincs. Hogy a húgával barátok lesznek-e, nyilván az is kettőn áll, erőltetni nem lehet, de ha nem is lesztek öribarik, jó viszony lehet köztetek, erre törekedj.

2015. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ahogy azt előttem is irtàk, csak viselkedj termèszetesen. Ha a pàrod, màr elfogadott tèged annyira, hogy be akar mutatni a szūleinek, akkor ne görcsölj ilyenen. Nem a nèpes famìliàval fogsz egyūtt èlni.
2015. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
3%
Mi az az öribari? Ha így beszélsz az anyukájával is, akkor könnyen eláshatod magad, beszélj értelmesen és arról, ami szóba kerül.
2015. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%
Igen, nyilván egy szó fogja elásni őt a család előtt... Jaj már.
2015. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%

én úgy gondolom, hogy a kapcsolat jövője nem ezen kéne hogy függjön, hogy kijössz -e pl a húgával. persze, engem is érdekel, hogy a párom hogy viszonyul a családomhoz.. de ha nem jönnek ki se befolyásolja a kapcsolatom.

én is csendesebb típus vagyok, nem szeretem a nagy összejöveteleket, vagy az idegen embereket és velük beszélgetni.

biztos rossz lesz, hogy egyszerre több mindenkinek mutatnak be. de tényleg add önmagadat.

lehet bevetni trükköket, mint egy feles vagy egy xanax a bemutató előtt. de ha többször is találkozol majd velük, úgyis kiderül, hogy valójában milyen vagy.

nekem se sok közös témám van a párom anyukájával, de megmondta, hogy amíg szeretem és boldoggá teszem a fiát, addig nincsen oka vájkálni a kapcsolatunkat, vagy beleszólni.

szóval ha még nem is olyan vagy mint amilyennek elképzelnek, akkor is ha intelligensek, nem fognak piszkálódni.

beszélgess velük, ne izgulj. a második hét végére már úgyis sokkal oldottabb lesz a hangulat

2015. máj. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

ezt a szót, csak a huga miatt írtam..

ez a stílus a lány :(


amúgy pont, hogy nem érzem azt, hogy a párom telljesen elfogadott volna, mintha instabil lenne, és mintha szüksége lenne a családja véleményére is

2015. máj. 26. 15:48
 7/24 anonim ***** válasza:
Hogy a család véleménye fontos, az természetes, de te érzed, mennyire döntő nála. Nyilván nem kellene, hogy a családé legyen az utolsó szó, hisz a szerelem arról szól, hogy én döntök egy ember mellett, aki megfelelő nekem. Ha ezt nem érzed, akkor még sok beszélgetés vár rátok.
2015. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Pont mostanában olvastam ezt a cikket, erre azért nem árt odafigyelni, akármi is lesz ebből a bemutatásból.


[link]

2015. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

mindenesetre júniusban kiderül mi lesz a kapcsolat jövője.



úgy érzem a páromnak azért kell a családja véleménye, mert lehet úgy érzi, nem ismer eléggé, vagy nem tud józanul megítélni, nem tud eligazodni rajtam.

2015. máj. 26. 15:59
 10/24 A kérdező kommentje:
köszi a linket, most olvasom mindjárt
2015. máj. 26. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!