Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek van esély arra...

Szerintetek van esély arra hogy elenged?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm itt magyarországon és meghívott magukhoz nyaralni.

Még sosem jártam Magyarországon....Anyum pedig nem valami engedékeny.

Sosem voltam diszkóban sem és az utcára se nagyon enged a barátaimmal...

Egyébként Erdélyben élek és nagyon közel a magyar határhoz....

Szerintetek van értelme megkérdezni vagy hagyjam az egészet a fenébe?

15/L



2015. máj. 14. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

Azért számomra furcsa, hogy egy erdélyi jobban töri a magyart, mint a magyarok 70%-a.

Magyarországon tényleg nem olyan jó a közbiztonság, hogy 15 évesen elmászkálj, nemrég raboltak el nem 1 embert, és öltek meg egy csajt, mindezt egy hét leforgása alatt.

2015. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Ismered személyesen a barátnpdet vagy csak neten keresztül? Anyudék ismerik? Mert ha te sem láttad még, a szüleid sem ismerik, akkor félő, hogy nem fognak elengedni. Bevallom én sem engednélek el, ha így lenne, mert neten bárki bármit mondhat.

A legjobb megoldás az lenne, ha elbb te hívnád meg pár napra Erdélybe, és ha már ismerik személyesen is, akkor mehetnél te is.

2015. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
#1 na, azért ez nem igaz. Például én elvileg nagyon jó nyelvtanos vagyok: jól tudok helyesírni, a helyesírás mindig 5ös lett. (a mondatelemzéses részt nem értem, de enélkül is megtanultam idegen nyelveket). Viszont magyrországon minden van, gondolj bele: 1. 2 anyanyelvű gyerekek: az egyik osztálytársamnak az egyik anyanyelve angol, és másik a magyar (jobban tudja az angolt). Képzeld, hogy tud helyesírni... Sehogy. és a szókincse se túl jó. Na de nem offolok: (kérdezőnek) ha ismered személyesen a lányt, akkor menj el. Esetleg tényleg hívd meg te, és ha nem engedik... az durva. Vagy menj el a szüleiddel hozzá, ez se lenne égő, hisz a barátnődnek is vannak szülei.
2015. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%

3. válaszoló.

Akkor az értelmezésed nem volt sosem jeles, ugyanis nem 100%-ot írtam, hanem 70%-ot.

2015. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Csak akkor engednélek el, ha személyesen ismerem a barátnőt, és legfőképpen a szüleit.
2015. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (: úgy gondolom hogy előbb elhívom őt ide, és ha anyum jobban ismeri akkor lehet hogy valamivel engedékenyebb lesz...
2015. máj. 14. 18:56
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
MIért kell lepontozni egy normális választ?
2015. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:D mivel választ kaptam a kérdésre és a sok off miatt mindenkinek 0%-ra lett hasznos a válasz o.O ...ezért mindenkit felpontoztam :D
2015. máj. 14. 19:30
 9/13 anonim ***** válasza:

ennyi erővel akkor a barátnődet sem engedik el a szülei:D

egyébként kérdező, ennyi idősen én is voltam hasonló helyzetben, a netes barátnőmhöz nem engedtek el anyáék. utána meg szép lassan megszakadt a kapcsolat.

szerintem keressetek egy köztes helyet , vagy ha szoktak járni nyaralni a barátnődék akkor nyáron hátha erdélybe mennének.. és akkor tudnátok találkozni. vagy ha te mennél a szüleiddel arra?


megmondom őszintén, én se engednélek el, hiába vagy 15 éves, de nem ismered se az helyet, se a lányt igazán. 1 napra elengednélek nyílvános helyre. de tudom, hogy a távolság miatt ez nem lenne igazán jó

2015. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor Skype-on beszélgetni a szülőkkel, kamerával.

SZimpátia alapján, személyes adatok megadása után mehet a gyerek, de úgy, hogy én viszem oda, és megnézem, hova megy.

2015. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!