Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti el tudnátok viselni ha a...

Ti el tudnátok viselni ha a családotokba beházasodna egy Asperger szindrómás?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 16:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudom elviselni, az hogy néz ki a gyakorlatban? Kénytelen lennék, akkor is, ha nem akarom. Amúgy meg miért ne.
2015. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az én házastársam, akkor semmi közöm hozzá, ő döntésük. Ha az én házastársam, akkor nyilván alaposan átgondoltam és fel vagyok készülve a szitura. Szóval nincs ezen mit "elviselni"
2015. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Amíg nem kell vele együtt laknom, addig semmi közöm hozzá.


Amúgy nekem nincs bajom az aspikkal. :) Szegények szociálisan azt se tudják, mi van, viszont nagyon pengék tudnak lenni valamely választott területen. (Egyébként vicces, de szociálisan is nagyon jókká válhatnak, ha elég sokáig figyelik meg az embereket... Nem fogják átérezni, de megtanulják megérteni.)

2015. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Én jól kijövök, azokkal az emberekkel, akiknek a személyiségén autisztikus vonások figyelhetők meg, úgyhogy valószínűleg egy igazi aspergeres emberrel is jól kijönnék. Persze ha sokat kéne vele együtt lennem, lehet, hogy nehéz lenne. De az elviselést ebben a kontextusban nem tudom értelmezni. Nyilván nem követelném, hogy tagadják ki az illető párt vagy ne jöjjenek a családi találkozókra, és nem is rendeznék jelenetet. Ugyanúgy alkalmazkodnék, mintha pl. egy kerekesszékes emberrel házasodna valaki.
2015. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy értettem a kérdést (mint ahogy amelyik kategóriába is beletettem), hogy ha ti lennétek az após/anyós, és a gyereketek egy aspergeres párt választana.

2015. jún. 16. 16:32
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Az én családom tele van elmebetegekkel,ami rosszabb,mint egy kis aspergeres szocfób úgyhogy elviselném :D
2015. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekem választásába kizárólag olyan esetben szólnék bele, ha kifejezetten kárt tenne neki/benne a párja. Gondolok itt az erőszak bármilyen formájára. Minden egyéb esetben, ha ő szereti, akkor én is fogom. (Azért a jövő idő, mert még eléggé az ivarérett kor előtt áll.)
2015. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 éve élek együtt egy Aspergeressel és semmi problémám nincs ezzel, meg a rokonságnak sem.
2015. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem látok különbséget köztük és a nem Aspergeresek között. Szociopatával meg megalomániással viszont nem szívesen lennék egy fedél alatt.
2015. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok, Aspergeres. Teljesen normálisan viselkedem, megtanultam kezelni. Mi kivetnivalót jelent számodra egy Aspergeres?
2015. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!