Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ùgy érzem már nem tudok...

Ùgy érzem már nem tudok megbocsájtani?

Figyelt kérdés
Párom anyukájával nagyon rossza a kapcsolatunk. Már tettem fel ide egy kèrdèst, amiben azt a tanácsot kaptam hogy ne is törôdjek vele. Azóta kerülöm mèg a tekintetèt is. Egèsz jòl ment a dolog, de mèg mindig ùgy èreztem hogy talàn egy nap megbocsájtok. De tegnap este 11 ora körül, amikor tudta hogy együtt vagyunk kèpeket küldött egy lányròl a páromnak ès ìrta hogy milyen gyönyörû ès megkellene ismerkedniük. Nem tudom leírni mit èreztem. Párom kitörölte ès azt mondta megkell tanulnom figyelmen kívûl hagyni. Èpp a depressziòmból próbálok kigyógyulni, de hogyan amikor minden pofont egy ùjabb követ? Párom szerint ha összeházasodunk majd abbahagyja. Csakhogy èn nem akarok depressziòs esküvôt. Mondtam hogy megèrtem hogy az anyja, de nem tudok megbocsájtani ès soha többè nem akarok vele beszèlni ès látni sem bírom. Hogy lehet valaki ilyen kegyetlen? Nem elég az hogy hònapok òta forgatja bennem a kèst? Jobban voltam ès most megint magam alatt vagyok.
2015. jún. 25. 10:55
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Mondtan a páromnak hogy tuti hogy elôbb vagy utóbb elôttem fog az anyja bemutatni valakit ùgy hogy biztosan lássam. Egy közössègbe járunk sajnos. Azt beszèltük hogy ez esetben a párom rögtön odahozza a lányt hogy bemutasson mint barátnôjèt, hátha az anyja kapcsol. Viszont èn nem hiszem hogy megvárom ezt, inkább amint tudok közössèget váltok.
2015. jún. 25. 10:59
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Ez milyen közösség? Vallási? Ha igen, milyen felekezet? Nem véletlenül kérdezem.
2015. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Vallási, keresztèny, de Magyarországon nem ismeri senki mèg. Emiatt is bánt a dolog, mert az anyja mèlyen vallàsos, de mègis bánt engem ami nem fèr össze.
2015. jún. 25. 11:15
 4/21 A kérdező kommentje:
De ez a problèma nem vallási eredetû. Ez a szemèlyem ellen van.
2015. jún. 25. 11:17
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
És ez a fajta kegyetlenkedés belefér a közösség erkölcsi normáiba? Azért kérdezem, mert ha nem (felteszem, így van), akkor talán érdemes lenne a közösség vezetőjéhez fordulni.
2015. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%

Ha egy vallási közösségben ilyesmi történik, ott a vallásos felfogással baj van az illetőnél, csak látszathíve az adott vallásnak.

Ha a párod ennyire kitart melletted, akkor mégiscsak szeret. Ne ess búskomorságba, dacolj a támadással, de ne ellentámadással, hanem szelídséggel.

"A jóság: ERŐ" - Móra Ferenc szerint (is)

Legyél erős, ne hagyd, hogy elsüllyesszenek!

2015. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
57%
A keresztény vallások (bármilyen felekezet is), a szereteten alapszanak. Tehát nincs olyan, hogy a probléma nem keresztényi, hanem a személyed ellen van. Neki mindenképpen keresztényi módon, szeretve kell közelednie hozzád. Mondjuk ebből is látszik, hogy nem igazán keresztényi a hite. Az emberi, gyarló, önző és egoista énje szerint viselkedik.Van még mit tanulnia.
2015. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
A helyzetet próbáld úgy kezelni, hogy ne ess vissza a depressziódba, hogy Jézus azt mondta: Nem a problémák elkerülésében vagyok a segítségedre, hanem hogy abban segítek, hogy túljuss a problémákon."
2015. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a vallási vezetôhöz kellene fordulnom, de ezt nem akarom. Bajba sodorhatnàm, de nem teszem, bízom benne hogy beleesik a saját vermèbe. Az anyja mèlyen vallásos, a párom ès a családja is. Èn is hiszek, de èn nem olyan mélyen, de ettôl függetlenül tudom mi a helyes ès helytelen. Az anyja nem veszi èszre hogy ilyeb szinten bántani valakit bûnnek számìt, ès ehhez nem kell vallásosnak lenni. Èn ùgy èrzem az anyja bolond ès ezt szò szerint èrtem. Vagy csak ezzel vígasztalom magam.
2015. jún. 25. 12:04
 10/21 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt jó kapcsolatunk volt nagyon. Èv elejèn megjelent anyuka barátnője ès rá pár napja már utált is. Ez nem normáli.
2015. jún. 25. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!