Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ùgy érzem már nem tudok...

Ùgy érzem már nem tudok megbocsájtani?

Figyelt kérdés
Párom anyukájával nagyon rossza a kapcsolatunk. Már tettem fel ide egy kèrdèst, amiben azt a tanácsot kaptam hogy ne is törôdjek vele. Azóta kerülöm mèg a tekintetèt is. Egèsz jòl ment a dolog, de mèg mindig ùgy èreztem hogy talàn egy nap megbocsájtok. De tegnap este 11 ora körül, amikor tudta hogy együtt vagyunk kèpeket küldött egy lányròl a páromnak ès ìrta hogy milyen gyönyörû ès megkellene ismerkedniük. Nem tudom leírni mit èreztem. Párom kitörölte ès azt mondta megkell tanulnom figyelmen kívûl hagyni. Èpp a depressziòmból próbálok kigyógyulni, de hogyan amikor minden pofont egy ùjabb követ? Párom szerint ha összeházasodunk majd abbahagyja. Csakhogy èn nem akarok depressziòs esküvôt. Mondtam hogy megèrtem hogy az anyja, de nem tudok megbocsájtani ès soha többè nem akarok vele beszèlni ès látni sem bírom. Hogy lehet valaki ilyen kegyetlen? Nem elég az hogy hònapok òta forgatja bennem a kèst? Jobban voltam ès most megint magam alatt vagyok.
2015. jún. 25. 10:55
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nekem fontos hogy jò legyen a kapcsolatom a családjával, ilyen típus vagyok ès nagyon bánt, pedig tudom hogy nem kellene ès nem èrdemes. Majd talán idôvel megszokom.
2015. jún. 30. 23:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!