Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért nem szól? Miért hagyja,...

Miért nem szól? Miért hagyja, hogy így viselkedjenek vele?

Figyelt kérdés

A történet nem egyszeri. DE a tegnapi nagyon felbosszantott.

Történt,hogy megkértük apósom,hogy vigyázzon délelőtt a 7 éves unokájára, mert mindketten dolgozunk. eljött elvoltak. Férjem elfelejtette neki mondani,hogy majd haza jön ebédelni, de megy vissza dolgozni. Én nyugodtan voltam a munkahelyemen értekezleten és letöltöttem az utána hátra levő szolgálatot. Reggel mondtam apósnak én 14 után érkezem,mert addig dolgom. Haza érek és férjem van itthon a fiúnkkal. Kérdem most jött enni? Nem már 2 órája itthon van,mert apósom ( az ő apja) mikor hazajött ebédelni felpattan és elrohant, mondván akkor ő végzett és dolga van. Esélye nem volt azt elmondani a fiának,hogy csak ebédszünetre jött haza, mert már a suliban nem főznek. S a nyarat így oldjuk meg. Tehát kénytelen volt otthon maradni a gyerköccel ,nem vihette be magával a suliba,mert nem nézik jó szemmel. A 2 óra alatt míg itthon dekkol 3x hívták,hogy hol van, mert kellene ez vagy azt csinálni ( rögtön és tegnapra).

mérgews lettem és kértem amikor legközelebb beszél az apjával mondja meg,hogy milyen kellemetlen helyzetbe hozta.


De férjem nem mondja el,hogy kellemetlen helyzetbe hozták. Valami nem akarok sértődést okból vagy nem tudom. De mivel nem ez az egyetlen,hogy nincsenek rá tekintettel ( meg az unokára sem) nagyon fel mérgelt. ( Az,hogy velem megcsinálja nem érdekel, mert én csak a menye vagyok, ahogy már kifejezte párszor) képtelen vagyok felfogni.


Ti mit tennétek? Én tudom nem fogom kibírni és holnap ha megint jön após el fogom neki mondani,hogy szerdán kellemetlen helyzetbe hozta a fiát. el fogom mondani,hogy amikor haza értem én őt vártam,hogy itt legyen, mert akkor azonnal el tudom mondnai neki,hogy nem csütörtök délelőtt hanem péntek délelőtt kellene a segítsége 1-2 órára.


Sajnos számtalan ilyen alkalom van.... ez most az utolsó volt részemről. Többet nem szólok neki én tuti inkább keresek egy dadust.



#após #figyelem #egymás becsülése
2015. júl. 2. 09:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akkor pedig nem lehet segíteni a problémán.
2015. júl. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ma megtettem... szépen elmondtam apósnak,hogy a férjem múltkor csak ebédelni ugrott haza amikor itt hagyta... mivel,hogy már nem főznek a suliban. Van félóra ebédszünete ami alatt mindig haza ugrik. De kell visszamenjen. Após meg sem hallotta.
2015. júl. 3. 13:06
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Akkor valami más megoldáson kell törni a fejed, hogy valaki más vigyázzon a gyerekre. Apósodék ezek szerint nem akarnak vigyázni rá, nem akarnak segíteni. Máskülönben nem valószínű, hogy ilyeneket tennének. Gondolkodj máson, hogyan oldod meg a nehezebb időket.
2015. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Én leszek itthon a nyáron velük, amikor éppen nem nyaralunk, vagy nem a másik nagyszülőnél lesznek.


Évközlenre meg van egy nagyon rugalmas bébicsősz.



De azért durva,hogy él mindkét oldalon mindkét nagyszülő és pont aszal nincsen kapcsolata az unokának akivel egy városban él.

2015. júl. 3. 13:59
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
Igazából durva, de nem tudsz vele mit csinálni. Ha nem akarják, nem tudod rájuk erőltetni.
2015. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom erőltetni.. csak hát ki a fene érti ezt? .....Nem ilyen családban nőttem fel :(
2015. júl. 3. 21:16
 17/17 anonim ***** válasza:
73%
Egy hét éves gyerekt otthon lehet azért hagyni 1-2 órára, én egyedul jártam másodiktól suliba és nem a sarkon volt...
2015. júl. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!