Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom megtudta, hogy takarít...

Anyósom megtudta, hogy takarítónő jár hozzánk, azóta nem hajlandó idejönni. Hogyan kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés

Évek óta jár hozzánk egy kedves nő, nagyon meg vagyunk vele elégedve. Ezt nem kötöttük anyósom orrára, mert tudom, mi a véleménye. Most mégis megtudta, és azóta nem jön hozzánk. A férjemnek ez nagyon rosszul esik.


Mit tudnánk tenni?


2015. júl. 21. 19:10
1 2
 1/20 szántóvető ***** válasza:
90%
de szerencsés vagy.a férjed meg nőjön fel vagy menjen át ő ha akar.
2015. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy, nem megy. Ő dolga. Ezen gyötrődni ???
2015. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Alapvetően jó a kapcsolatunk, nagyon jó anya és nagymama.


Csak elvei vannak. Azt sem tudja, hogy néha rendelünk kaját, azon is nagyon kiakadna. Mert egy igazi feleség és anya nem csinál ilyet.

2015. júl. 21. 19:16
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Gratulálnunk kell, vagy együttérezni? :-)


Figyu, ha ilyen anyósom lenne, én örülnék, hogy nem rontja nálam a levegőt. A férjed majd magához tér a bánatból, ha hiányzik az anyja, menjen át hozzá. Eszetekbe ne jusson azért elküldeni a takarítónőt, mert anyóspajtásnak nem tetszik, egyébként ez a mai világban sztem nem luxus, pláne, ha mindkettőtöknek húzós a melója, plusz gyerekek is vannak. Nekem is volt egy időben segítségem, nehogy már bárki beleszóljon ilyesmibe.

2015. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
45%

Bele szólása nincs. De mivel indokolja?

Ha nagy a lakás, dolgoztok mind a ketten, elég a jövedelmetek, akkor nem lehet gond.

Ha viszont csak a férjed keres, te a barátnőkkel, szoliban stb. töltöd a napjaidat, akkor érthető az ellenérzése.

2015. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Legyenek elvei a saját háztartásában. Én sehogy sem kezelném, mintha misem történt volna ugyanúgy csinálnék mindent mint eddig.
2015. júl. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék.
2015. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%

"Mert egy igazi feleség és anya nem csinál ilyet."


Főzzön a fiacskája akkor.


Miért kell ezt titkolni? ELmondom, a kedves férjed még mindig nem képes leszakadni a mamáról és felvállalni magát, ezért inkább hazudozik.

2015. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Magasról tojnék rá, az ő hülyeségével neki kell foglalkoznia.
2015. júl. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az ő elvei másra nem vonatkoznak. Nem neki alapítottatok családot. Ti házatokban azt tesztek amit csak akartok. Mi az hogy takarítónő miatt nem megy oda? Nekem már a sírjak vagy nevessek kategória. Ha elkülditek a takarítónőt majd az lesz a baja hogy nem jön amíg fehérek a falak?
2015. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!