Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kezdjek az anyosommal?

Mit kezdjek az anyosommal?

Figyelt kérdés
A párommal 3,5 éve vagyunk együtt kb másfél éve lakom náluk. Tudom hogy ő háza ő a főnök...főleg hogy én most jelenleg nem dolgozom..DE viszont a párom 100000 ft feletti keresetéből mi havonta 5000 max 10000 ft veszünk el és azt osztjuk be ruhara szorakozásra.. és ő még így is panaszkodik hogy neki az a pénz kevés és ha kérnénk tőle csak 1000 forintot is a fejünket szedné. Meg probálok a lehető legtöbb dologban segíteni neki. (Boltba járok, főzök, mosok, takarítok ) ebben mindig kötöszködik velem pl: felporszívózok, felsöprök utána ő is megcsinálja mondván hogy én még erre való sem vagyok mert nem tudom megcsinálni (persze nincs így mert direk oda figyelek hogy mindent normálisan csináljak meg). Sokszor előfordult hogy volt valami baja velem elmobdta vagy 20 embernek azok közül valaki a páromnak és én úgy tudom meg ha valami baja van velem...persze a szemembe jópofozik.mit tudnek vele kezdeni hogy ne bántsak meg senkit főlek ne a paromat? (aki egy kicsit anya parti)

2015. júl. 27. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Vállalj el bármilyen munkát és menjetek albiba, itt más megoldás nincs.

Vagy megszoksz vagy megszöksz.Nem írhatod elő a saját házában hogy kivel mit beszélgethet.

Amúgy értem a problémád, nekem se tetszene ha kibeszélnének, de ha ilyen típus akkor nincs mit tenni, minél nagyobb a kmtávolság, annál jobb lesz a kapcsolatotok.

2015. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Az anyósoddal semmit nem tudsz kezdeni. Még ráadásul gonosz is ahelyett, hogy segítene. Nem tudom, mért nem dolgozol, de az egyetlen megoldás a pénzkeresés és a különköltözés.
2015. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Keresel amúgy munkát? Mert ez fontos kérdés. Ha igen, akkor természetesen nem jogos, hogy pampog, főleg, hogy a fia fizetésének nagy részét odaadjátok és te segítesz. Meg kellene beszélni vele, hogy mi a konkrét problémája. De ahogy írod, a fia anya párti, hát ne túl sok jóra számíts.... Nem fog belefolyni a párod. Ha nem keresel munkát, akkor viszont meg tudom érteni anyósod, hogy dühös rád, még akkor is, ha ezt nem éppen jó módszerrel kezeli. Költözzetek el.
2015. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Éppen ezért nem kellene az anyósnál lakni. Ez föként nem a te témád kellene, hogy legyen, hanem a párodé. Neki kellene odafigyelni, hogy te ne kerülj ilyen helyzetbe, és külön lakásba költözni.
2015. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

1. 2 felnőtt ember étkezése: 50-60.000 ft.

2. 2 felnőtt ember rezsije: még 10-30.000 ft, a ház szigetelésén, fűtés típusán, áramhasználattól, stb. függően. A régi, kétgenerációs, nagy házakban ennél sajnos jóval több is lehet. Van, ahol csak a fűtésszámla meghaladja ezt, és akkor még vízről, áramról, főzésről nem is beszéltünk.

3. Én is megharagudnék, ha a nyakamon lakna valaki, és még tőlem kérne pénzt.

2015. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Utolsónál a pont.
2015. júl. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
keres munkát te élösködő szerencsétlensség
2015. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!