Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A menyasszonyom zsidó vallású...

A menyasszonyom zsidó vallású es a jövendő apósomnak az a kivánsága, hogy csak úgy adja áldását ránk ha én megmetéltetem magam. A sógorjelőlt véleménye szerint ez egészséges viselet. Mit gondoltok igazuk van, megéri egy ilyen mūtét vállalása?

Figyelt kérdés
Vagy úgy gondoljátok éljünk tovább is csak élettársi kapcsolatban ?

#vallásosság #egészséges életmód?
2015. júl. 31. 18:13
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
89%
*nem zsidóhoz
2015. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
68%
KAMU
2015. júl. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
75%
Kamu hát. NEkem vannak nagyon vallásos zsidó ismerőseim, soha egyik sem kérte a családjukba bekerülő más vallásúaktól, hogy bármit megtegyenek, aminek a zsidó valláshoz köze van. A körülmetéléstől nem leszel zsidó.
2015. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
6%
Én már szám szerint 32 kamukérdésen vagyok túl. Na jó, ebből 4 csak részben volt kitaláció, és küzülük kb. 7-nél jött rá 1-2 ember még az elején, hogy kamu, aztán belejöttem, és egyiknél sem vették észre, pedig egyik nagy marhaság volt. Igazad van, gőzöm sincs a zsidó hitről, mégis össze tudtam ütni egy hitelesnek látszó választ, amit egy laikus még hasznosnak is találhat, de egy zsidót vagy egy hozzáértő embert nem téveszthet meg. Mondjuk érdekes módon a neten hirtelen mindenki szakértővé válik...
2015. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
79%

Na és miért te alkalmazkodj hozzájuk? Miért nem ők alkalmazkodnak hozzád?

Nézőpont kérdése, hogy te férkőzöl be az ő családjába, vagy ő a tiédbe? Mert nézhetjük úgy is, hogy ő akar beférkőzni egy nem zsidó családba.

2015. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
3%
*pedig mindegyik egy nagy marhaság volt...
2015. júl. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
15%
Ha megmetéled akkor kisebb lesz ám a cerka, mert levágnak belőle. :D Szóval te nagyon szarul járnál. :D
2015. júl. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Elöször is Brooklyn- i vagyok és az itteni Szatmári Zsidó kózösség nagyon orhodox - olyannyia ,hogy Izrael államiasságát is megkérdőjelezi.

Nagyobb a pénze és befolyása mint egy kissebb országnak.

Igen az após meg fogja nézni a műtéti heggeket- itt az amúgy is szokás,ezért is kel a mütét !

2015. júl. 31. 19:05
 19/35 anonim ***** válasza:
88%

"Igen az após meg fogja nézni a műtéti heggeket"


Ne haragudj, de ez nevetséges. Bevenni esetleg nem akarja?

2015. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
70%
Semmi nem ér meg annyit, hogy megcsonkítsd magad. (főleg hogy jó hatása nincs, negatív viszont akad, ráadásul iszonyatosan hülyén néz ki)
2015. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!