Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom egyszerűen elviselhetet...

Apósom egyszerűen elviselhetetlen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tíz éve vagyok férjnél. Anyósom kedves szeretetre méltó, de apósom egy borzadály. Állandóan mindenbe beleköt, egyszerűen nem tud elfogadni. Két gyerekünk van, egy hét éves kislány és egy másfél éves kisfiú. Sajnos a kislányunk autista, (szerencsére nem súlyos és járhat rendes iskolába). Az apósom persze hangoztatja, hogy biztos én miattam van, hogy az én családomban lehet ilyen. Rendszeresen azt terjeszti, hogy csak kihasználom a férjemet és csak azért tudtam lediplomázni, mert a párom fizette a költségeket (nem tagadom a párom támogatott anyagilag) meg hogy én csak felkapaszkodtam úgymond kivakarództam a (...) Nem értem, hogy mi a baja velem, egyszerű, csendes visszahúzódó természetű vagyok. Nem járok el, nem vagyok társasági lény, nem öltözködök kihívóan.

2015. aug. 12. 06:44
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Hem kell odafigyelni, ha szövegel, és nem foglalkozni vele.


Ha TE rudod, hogy nem igaz, amiket mond, akkor nem kellene, hogy zavarjon a dolog.

2015. aug. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért idegesít a dolog, mert az egész falut teleharsogja a hazugságaival és vannak, akik hisznek is neki. A párom kint dolgozik Hollandiában, neki is próbálta már bemesélni, hogy én a távollétében (...) szerencsére a párom tudja milyen vagyok.
2015. aug. 12. 07:27
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

NE foglalkozz másokkal - az "egész falunak" ugysem tudsz megfelelni.

Ha a pároddal rendben vagytok, akkor semmi gond.

2015. aug. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Te semmit sem tudsz tenni.

A férjed álljon a sarkára és tegye helyre apósodat.

Azért ilyen sok év után már elfogadhatott volna.

2015. aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Duenna ***** válasza:
55%
És mi lenne, ha megmondanád neki, hogy ne terjesszen rólad hazugságokat?
2015. aug. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Papa! Mit mondtál te rólam a kisboltba? Mi vagyok én? Felkapaszkodott? Meséld már el, miket terjesztgetsz rólam? Na, aztán nehogy én is elmeséljem, hogy az este úgy be voltál rúgva, hogy kint aludtál az udvaron és összehugyoztad magad álmodba! Nem igaz? Attól még elmesélhetem!
2015. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy a férjem is összeveszett vele, meg én is volt, hogy megfenyegettem, hogy feljelentem.
2015. aug. 12. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Nyugodtan feljelentheted, a rágalmazás bűncselekmény. Ha börtönbe nem is zárják, azért el fog gondolkodni, érdemes-e hazudoznia.
2015. aug. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Üvöltsd le a fejét, jól olvass be neki és mond meg, hogy többé nem láthatja az unokáit és nem teheti be a lábát a házatokba.

Amúgy párod nem áll ki melletted?

26/N

2015. aug. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De, igen, 100%-ig kiáll mellettem. Csak ő ritkán van itthon, havonta egy hetet. Hosszabb szabadságon 2 illetve 4 hét. De én nem is járok már hozzájuk, lassan egy fél éve már, anyósom szokott átjárni, igaz vele nincs semmi baj.
2015. aug. 24. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!