Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom egyszerűen elviselhete...

A húgom egyszerűen elviselhetetlen. Csúfol, beszólogat és nehezen bírok vele. Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és van egy nálam 4 évvel fiatalabb húgom. Az elmúlt nagyjából másfél évben nagyon elszállt vele a ló. Azt hiszi hogy ő a valaki és hogy mindent megtehet. Arra jó vagyok neki, hogy a cuccaimat hordhassa, de ha valami mégsem úgy lenne ahogy azt ő akarja akkor egyből a r*banc, k*rva jelzővel illet (hozzáteszem egyáltalán nem jogosan). Nem mondom hogy csúnya lány, mert nem, talán még nálam is szebb, de már túlságosan szépnek és hibátlannak gondolja magát. Egy rakat pasival beszélget kitudja mikről, hány évesekkel, akik ráadásul nem valami szerény gyerekek, inkább beképzeld diszkós görények. A húgom jóval idősebbnek tűnik mint amennyi idős, plusz két-három év simán rajta lehet.

A kérdésem csak annyi lenne, hogy mégis mit csináljak vele? Próbáljam meg nevelni, vagy inkább ne is vegyek róla tudomást? Hozzáteszem, a sok gúnyos megjegyzése miatt még van hogy sírok is, ráadásul a szüleim a legtöbb esetben még őt is védik. Köszönök előre mindent.


2011. máj. 22. 20:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
hülye kis csitri,,már bocsi..de te vagy a nagyobb,ne hagyd már,és még sírsz is?? pofázz vissza neki ugy,és ordibálj vele,lesz*rnám kinek adnak igazat...hát mit gondol magárol?
2011. máj. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

:-)


Zárd be a szekrénybe egy napra.

2011. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Pofozd fel, amint elolvastad a válaszokat.
2011. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
Ha a szüleid megengedik neki, akkor nem vagy könnyü helyzetben. Sajnos, ha megvered még annàl jobban fogja csinàlni. A legokosabb lenne, ha nem veszel róla tudomàst, mert ha làtja, hogy tud idegesiteni annàl jobban élvezi.
2011. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Én rálépnék a peckire biztos...azért mindennek van határa.
2011. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
81%
verd agyon szerintem
2011. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Kezd úgy, h nem engeded h hordja a ruháidat.

Esetleg ha a szüleidnek finoman beszámolsz arról h mit csinál? Gonosz lépés, lehet h még undokabb lesz utána, viszont szüleid onnantól neked segítenek, ha belátják h milyen a kiscsaj

2011. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
89%

Szerintem ideje elő venned a Nyújtó fát és rendesen meg fenekelned !

Mi az hogy 14-évesen már a k.va meg a f.@.sz jár a fejében ?

Főleg ha téged sérteget vele ?

Mikor nincsenek othon a szüleid VERD EL !

De persze ne legyenek rajta kék zöld foltok.

Azért tenyérel üsd ;DD

És mikor árúlkodik , tagad le az egészet .

" Hogy úgyan már mikor vertelek meg téged ? "

Ez még viccnek is rossz sosse tennék ilyet .

Valahogy így :))

Remélem segítettem a gondodon .

ÉS FELTÉTLEN PROBÁLD KI AMIT ÍRTAM NEKED !

Be vállik !

Végén félni fogg tőlled és majd nem káromkodik a kis tök magja .

Még ott lóg a tojás héj a seggén és már fiúzik ? -.-""

2011. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

Úgy megverném hogy többet nem szólna be...mit képzel ki ő? ha ennyire hagyod és sírsz miatta akkor megérdemled...én még a nővéremet is felpofoztam mikor beszólogatott régen...

18/l

2011. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ha indulatoskodsz, azzal nem sokat érsz el nála, mivel ezzel igazolod, hogy semmivel sem viselkedsz különbül nála,, inkább ülj le vele, és próbálj higgadtan elbeszélgetni vele, neked kell okosabbnak lenned.
2011. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!