Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom apja miatt gyűlölök...

A párom apja miatt gyűlölök hozzájuk menni, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Bocsi, kicsit idétlen a kérdés. 2 éve vagyunk együtt a barátommal, ő 28, én 25 éves leszek pár hónap múlva. Gyakorlatilag együtt élünk az én szüleimnél, neki nagyon jó a kapcsolata anyukámmal is meg apukámmal is. Az ő szülei 60 km-re laknak, 1-3 hetente megyünk hozzájuk, viszont az utóbbi időben szinte képtelen vagyok rávenni magam, hogy átmenjek vele, vagy ha át is megyek, a szobájában kuksolok. Az apja kocsmázik, önfejű, makacs, buta, elviselhetetlen ember, mindig mindenkire és mindenre megjegyzést tesz, mindenki hülye szar alak, csak ő a király. Egyre gyakrabban szól be nekem is és ami a legjobban bánt, hogy nem véd meg a párom. Amikor szóvá teszem ezt neki, akkor csak annyit mond, hogy rá kell hagyni, meg nem figyelni rá, ő ilyen (egyébként senki nem szól neki sose vissza semmit, csak némán ülnek és bölogatnak neki).

Nekem viszont egyre jobban elegem van a megjegyzésekből meg csesztetésekből ès sokszor voltam azon a ponton, hogy megmondjam neki a magamét, de abból meg tuti nagy családi balhé lenne.

Mégis mi a francot lehet kezdeni egy ilyen helyzettel?

Nálunk ha valaki valakire olyat mond, amit nem kéne, vagy csak szimplán hülyeséget csinál, megmondjuk neki, szoktunk picit vitázni, de egészséges mértékben. Kikészülök ettől a bólogatö kutya effektustól, a páromnak is mondtam már, hogy ne legyen már ennyire töketlen, de mindig csak azt mondja, hogy rá kell hagyni, ügyse érti meg. Nekem viszont elegem van abból, hogy ha ott vagyunk ès ott az apja, akkor az ő pocskondiázását kell hallgatni, ha nincs ott, akkor meg az anyukáját, ahogy az apja miatt sír meg méltatlankodik.


2015. aug. 16. 17:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, úgy látszik, tényleg nem nagyon van megoldás, tényleg az anyósjelöltnek kellene lépnie...

De azért a párom is megvédhetne, kevésbé esne rosszul az apja beszólogatása. :-/


Köszönöm a válaszokat!

2015. aug. 16. 19:35
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem agyonterrorizálta az a pasas a párod családját és azért nem szólnak vissza, mert már elfogyott az erejük. Én beolvasnék neki a helyedben, ha már a párod nem áll ki melletted, már csak úgy bosszúból.
2015. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne menj hozzájuk. Nem vagy köteles elviselni, hogy egy idegen ember sértegessen, ha a pasid nem véd meg, akkor nehogy már el kelljen viselned ezt! Egyszerűen mondd meg, hogy többet nem mész oda és kész.
2015. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem kicsit erős szó a gyülölet? Attól eltekintve, hogy divatos.


Most tudod megismerni, hogy kiktől származik a választottak, és milyen genetikumot örökölhet esetle a gyereked.

nem hagynám ki, mint tapasztalatot

2015. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!