Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mikortól tegezitek az...

Ti mikortól tegezitek az anyóst/apóst (jelöltet)? Vagy soha nem ajánlották fel?

Figyelt kérdés
A szüleim 2 hónap után megitták a pertut a barátommal, az ő szülei viszont 2 év után sem ajánlották fel nekem. Alapvetően nem zavar a magázódás, de ebben a szituációban igen, mert úgy érzem, nem számítok családtagnak. Persze tudom, hogy nem is vagyok az, de rajtam kívül, a nálam fiatalabbak is tegezhetik őket, csak én nem. Nekem meg nehezemre esik így beszélgetni velük, olyan idétlen szituáció, képtelen vagyok így velük bensőségesebb viszonyt kialakítani. Megszólítani meg végképp nem tudom őket, a hátamon áll a szőr, hogy a le nénizzek meg bácsizzak egy 55 éves embert 26 évesen.
2015. aug. 16. 18:51
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Ez jó! :)))
2015. aug. 22. 21:48
 32/32 anonim ***** válasza:

Kezdetektől tegezem őket, igaz, már közel 40 voltam, mire a későbbi férjemmel összejöttem.

Ő is tegezi a szüleimet, akik csak akkor tegeznek valakit, ha ezt ők is viszont felajánlják.

2015. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!