Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A férjem anyja nem akar...

A férjem anyja nem akar nagymama lenni, és ezt hangoztatja is. Nem törődik velünk, és a születendő babával sem. Viszont ha neki kell valami, akkor felhív. Bővebben lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyósom egyedül nevelte a férjem 11 éves koráig aztán jött a mostohaapa akitől született 3 gyerek. Férjem onnantól kezdve nem volt fontos, csak az új család. Anyós eleinte gyűlölt engem, mert elvettem tőle a fiát (ő mondta), az eljegyzésünkre sem jött el. Fél évig nem beszéltünk, majd látszólag "megváltozott", megszeretett engem.

Ez az ami nem igaz, mert most hulott le a lepel igazán, amikor kiderült, hogy terhes vagyok. Egyszer sem kérdezte meg, hogy mi van velünk, amikor a férjemet hívja akkor is csak az érdekli, hogy vele mi van. A 3 gyerekre persze álla dóan vigyáznunk kell, ha bejönnek nagybevásárlást tartani, hozzánk hozzák be a hűteni való árut stb.

Kijelentette anyós, hogy ő 43 évesen, 3 kisgyerekkel nem óhajt nagyi lenni, neki ez idegen, és ha megkérdezik kié a pici, letagadja és azt mondja ő szülte, mert annyira szégyenli. Segítséget kértünk, hogy autóval hozzák el a bababútorokat, mire kiakadt anyós és közölte, hogy el lehet hozni kézben is és a benzin is pénzbe kerül.

Semmibe nem segítenek, de mindent elvárnak. A férjem nem mer nekik szólni, ragaszkodik valamilyen szinten a családjához csak ők nem hozzánk!

Mit tennétek a helyemben? Nem küldhetem el a búsba őket, kénytelen leszek jópofizni nekik azzal a tudattal, hogy anyós utál engem is meg a babát is.


2015. aug. 21. 09:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Semmi nem olyan egyszeru mint aminek latszik. Anyosek belementek, hogy segitenek hazat venni, ferjem le akart mondani a 3 gyerek javara az oroksegrol, es amikor elinditottuk a hitelt, akkor elbujdokoltak es kozoltek, hogy nem segitenek.

Errol ennyit.

A gyerekekrol meg annyit, hogy az anyosom szant szandekkal mondogatta nekik, hogy ne szeressenek engem, direkt tonkre tesznek mindent a lakasunkban, szemtelenkednek. Amikor anyos odahordta a ferjem exeit, akkor nyilvanvaloan a gyerekek visitottak hogy engem utalnak es barcsak a volt baratno lenne a ferjem mellett.

Mindegy ez hosszu.

2015. aug. 21. 15:09
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kapcsolat ezekkel... ennyit a férjed is felfoghatna.

Ha neki ez nem megy, akkor néha látogassa meg, de a családotok közelébe se engedje.

2015. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok meg vele minden kapcsolatot, és a kölykeivel is. Oldjon meg mindent úgy ahogy tudja. Az ilyen r@hadék ember nem érdemel mást, minthogy egyedül kushadjon, és senki rá ne nyissa az ajtót.
2015. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
86%

"A gyerekekrol meg annyit, hogy az anyosom szant szandekkal mondogatta nekik, hogy ne szeressenek engem, direkt tonkre tesznek mindent a lakasunkban, szemtelenkednek. Amikor anyos odahordta a ferjem exeit, akkor nyilvanvaloan a gyerekek visitottak hogy engem utalnak es barcsak a volt baratno lenne a ferjem mellett. "


És a férjed erre mit reagált? Minden előttem szólóval egyetértek, aki azt mondja, hogy küldd el anyóst a búsba, és szakítsátok meg vele a kapcsolatot, de én azért a férjeddel is elbeszélgetnék a helyedben. Neki biztosan nagyon nehéz, mert az anyja, de amikor ez a nő konkrétan káros a ti kis családotokra, akkor már illene neki is a sarkára állnia.

2015. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

A gyerekek sajat maguknak vivtak ki azt, hogy ne szeressem oket.

En mar mondtam ferjemnek hogy nem johetnek ide, es most mar legyen eleg ne bantson az anyja engem.

Sajnos a ferjem viszonylag ragaszkodik az anyjahoz, mert neki csak o van rajtam kivul.

Anyos meg szimplan aljas, onzo es mocsok 😕

A multkor lehuztak azt a penzt a ferjemrol, amit a babakelengyere kaptunk ajandekba nagyimtol.

Total kiakadtam visszakoveteltem es azota nem allom veluk szoba. Ferjemnek is kezd kinyilni a szeme, de azert probalja szepiteni a dolgokat..

A ferjem nem igazan ugy latja a dolgokat, ahogy en es nem akar vitaznk veluk. Inkabb tudomast sem vesz roluk.

2015. aug. 21. 18:38
 16/24 anonim ***** válasza:
29%
ja hogy nem vesznek neked házat mert nincs hova le babáznod...
2015. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%

HÁt tudod, nekem úgy tűnik, hogy te azt gondolod: neked minden jár.

Nem csodálom, hogy anyósod rühell :)

Nyilván ő is megéri a pénzét, de te sem vagy piskóta, kedves kérdező.

Tipikus esete vagy annak, amikor más szemében a szálkát is, magadéban a gerendát sem..... :D

2015. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
91%

16-17! Azt legalább tudjátok melyik út megyen Budára?

Vagy erre a kérdésre szántátok a választ?

2015. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
16-17 anyósék nem házat vettek volna nekik és nem alamizsnát adtak volna, hanem megváltották volna pénzen a férj jövendő örökségét. Magyarul fizettek volna nekik valamennyit most, azért, hogyha anyós feldobja a pacskert, akkor mindent csak az új három gyerek örököljön, házat, autót, ami csak van mindent, cserébe azért, hogy most adnak nekik egy kis pénzt a házvásárlásba. (ami lehet akár 500.000 ezer is, nem kell mindjárt azt képzelni, hogy milliókat adnak, és főleg nem puszira, hanem arra, hogy a az első gyerek mondjon le mindenről az újak javára, ami - ha csak nem egy alkoholista hajléktalanról van szó elég tetemes összeg lenne majd) És mint kiderült, ezzel is csak át akarták vágni őket.
2015. aug. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
86%
16, 17 két szánalmas, írástudatlan gyűlölködő. Kívánok nektek hasonló anyóst, mint a kérdezőnek van.
2015. aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!