Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A férjem anyja nem akar...

A férjem anyja nem akar nagymama lenni, és ezt hangoztatja is. Nem törődik velünk, és a születendő babával sem. Viszont ha neki kell valami, akkor felhív. Bővebben lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyósom egyedül nevelte a férjem 11 éves koráig aztán jött a mostohaapa akitől született 3 gyerek. Férjem onnantól kezdve nem volt fontos, csak az új család. Anyós eleinte gyűlölt engem, mert elvettem tőle a fiát (ő mondta), az eljegyzésünkre sem jött el. Fél évig nem beszéltünk, majd látszólag "megváltozott", megszeretett engem.

Ez az ami nem igaz, mert most hulott le a lepel igazán, amikor kiderült, hogy terhes vagyok. Egyszer sem kérdezte meg, hogy mi van velünk, amikor a férjemet hívja akkor is csak az érdekli, hogy vele mi van. A 3 gyerekre persze álla dóan vigyáznunk kell, ha bejönnek nagybevásárlást tartani, hozzánk hozzák be a hűteni való árut stb.

Kijelentette anyós, hogy ő 43 évesen, 3 kisgyerekkel nem óhajt nagyi lenni, neki ez idegen, és ha megkérdezik kié a pici, letagadja és azt mondja ő szülte, mert annyira szégyenli. Segítséget kértünk, hogy autóval hozzák el a bababútorokat, mire kiakadt anyós és közölte, hogy el lehet hozni kézben is és a benzin is pénzbe kerül.

Semmibe nem segítenek, de mindent elvárnak. A férjem nem mer nekik szólni, ragaszkodik valamilyen szinten a családjához csak ők nem hozzánk!

Mit tennétek a helyemben? Nem küldhetem el a búsba őket, kénytelen leszek jópofizni nekik azzal a tudattal, hogy anyós utál engem is meg a babát is.


2015. aug. 21. 09:30
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Kedves 20-as! Koszonom szepen! 😊

El sem olvastam a gyulolkodesuket, nem pazarlom az idegrendszeremet, plane terhesen az ilyen "emberekre". Trollok es gyokerek mindenhol vannak, szamitottam arra, hogy itt is lesznek.

De Nektek koszonom a valaszokat, es a kis egyutterzest!

2015. aug. 22. 10:37
 22/24 anonim ***** válasza:
Történt azóta változás?
2015. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem...

Sajnos minden ugyanaz. Sőt, rosszabb 😕

2016. ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia. Az ilyen fergeknek a telefont se vennem fel, legszivesebben lekopnem oket. Mi tortent azota?
2017. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!