Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Mit tegyek ilyen helyzetben? A párom szülei miért ilyenek?

Figyelt kérdés
24 évesek vagyunk, pàromnak én vagyok az első komoly kapcsolata előtte neki csak 1-2 hónapos kapcsolata volt szerintem pont a szülők befolyása miatt. nekem már volt korábban is komoly kapcsolatom. 8 hónapja vagyunk együtt és kb 2x aludt nálam mert a szüleinek nem tetszik ha ott alszik szóvá tették többször is (nálunk ebbol gond sose volt) vagy ha későn ér haza, munka közben szünetben miert beszélünk telefonon ilyesmik. A másik gond hogy közös vállalkozásban dolgoznak ott az apja a főnök es mindig kitalál vmit hogy dolgoztassa a fiát főleg amikor pihenhetnének pl hétvégén is. Másrészt dicsértek engem meg kedvesek velem de akkor meg miért vannak ezek a megjegyzések? Mintha nem akarnák hogy boldog legyen a gyerekük. Nem értem. 24 L
2015. szept. 6. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Mert a párod anyuci pici fia. Addig nem is lesz ez másképp, amíg a fiuk nem fog kiállni magáért. Elég gáz, hogy meg akarják szabni, hogy mikor érjen haza, meg hogy éppen mikor. Párodnak ez nem tűnik fel, hogy ez milyen gáz?
2015. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Ja bocsi, elírtam: szóval elég gáz, hogy meg akarják szabni, hogy ott aludhat-e, és hogy mikor érjen haza.
2015. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ő csak attól fél hogy elhagyom mert eddig mindenki ezt tette. Most kezdi érezni hogy ez így nem lesz jó. Az apjával van inkább a baj ő tett megjegyzéseket.
2015. szept. 6. 12:34
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

Elég felnőtt már ahhoz, hogy kiálljon magáért. A megjegyzéseket hagyja figyelmen kívül vagy pedig szóljon vissza. Felnőtt, miért ne aludhatna máshol?

És hiába családi vállalkozás, akkor is jár neki is a pihenés. Ezt is neki kell megbeszélnie az apjával.

Te nem tudsz mit tenni. Ezeket neki kell otthon megbeszélnie. Sajnos, azért teszik ezt vele, mert hagyja!

2015. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen igazad van. Csak en szeretnék ebből kicsit komolyabb szintre lépni 1-2 éven belül házasság és gyerekek de igy félek mi lesz később..
2015. szept. 6. 12:46
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
24 évesen abszolút jogában áll hogy azt tegye amit szeretne, és ott aludjon ahol ő akar. Valszeg így nevelték, ő a kicsi fiuk, aki továbbviszi a vállalkozást, és a párja örökre ellenség. Szerintem beszélgess el vele arról, mit jelent a határok kijelölése és hogy kezdjen el 24 éves FÉRFIként viselkedni. Nekem volt egy ugyanilyen barátom, de én szerencsére szakítottam vele, még mindig az anyukájával laknak kettesben, pedig 30 éves.. ígérgette őssze-vissza hogy majd megváltozik, de egy ilyen szimbiózist nem tudott/nem akart fellazítani és az anyja se hagyta.. Sok ilyen van, én sem értem, vannak szülők akiknek örökre kisbaba marad a felnőtt gyerekük, és ők akarják jobban tudni mi neki a jó.
2015. szept. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Az a baj, hogy ha nem mer ellent mondani az anyjáéknak, nem áll ki magáért, akkor sajnos nem számíthatsz lánykérésre... :( Ahhoz elég nagy bátorság kell, és sajnos a férfiak döntik el ezt egyedül, mi csak annyit mondhatunk rá, hogy igen, vagy nem. Szóval ha ilyen terveid vannak, akkor tájékoztasd a párodat, és ha nagyon eltér a véleményetek, akkor ne pazarold az időd.
2015. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem embereli meg magát, akkor sok problémátok lesz a jövőben, főleg, ha te vele tervezel családot.
2015. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindketten tervezünk es hasonlóak a terveink ezzel nincs is gond. Csak azt nem tudom hogy a jövőben ha majd szorosabb lesz a viszony akkor lesznek e ilyen korlátozások meg akkor hogy fogjuk ezt birni. Ő el akar majd költözni a munkát együtt fogjak folytatni de mivel eddig nem volt komoly parkapcsolat fel se merült a kulon lakás gondolata.
2015. szept. 6. 13:07
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Én egy évig jártam egy "mama pici fiával" aki számomra elég meglepően akárhányszor náluk aludtam, átment a nagyszülőkhöz, hogy ne zavarjon" minket. Ezt sose értettem, majd fél év után derült ki h akármilyen kedves és cuki velem, szimbiózisban él a fiúval és amúgy utál ahogy vagyok és külön teherként éli meg hogy el van küldve otthonról mikor megyek, amiről természetesen nem a pici fia tehet hanem én, aki soha nem is kértem, nem is értettem ezt az áldozatot. Na szóval jól gondold át hogy szeretnél élni a jövőben. Egy lánykérés nem nagy ügy ha eljut oda a férfi, de akinek 24 évesen így beleszólhatnak az életébe, ott hidd el, se esküvő, se gyereknevelés, se a rendes életetek nem lesz anélkül hogy ők ne tudnának mindent jobban vagy ha ott dolgozik még akkor is párod, szándékosan keresztül nem húznák a közös életeteket..próbáld ezt megbeszélni a pároddal, de ha nincs benne hajlandóság a változásra, akkor nem ér annyit kitartani mellette.
2015. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!