Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagynak a szülei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagynak a szülei békén? Mit tettetek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Állandóan sutyorognak a páromnak a hátam mögött olyan dolgokat, amik nevetségesek. ( Hogy pasim van, eltitkolt gyerekem...) És már annyira elegem van abból, hogy mindig én legyek a jó fej, a normális, és mosolyogjak mindig. Pedig az lenne mindkettőnk érdeke, hogy jó kapcsolat alakuljon ki. Pedig nem adtam indokot arra, hogy ne szeressenek meg.


23L


2014. aug. 29. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

És a pasid elküldi őket a p-csába? Vagy nem szól semmit, csak kushad? Mert ha csak kushad, akkor mamakedvence.

Te meg ne vigyorogj mindig mindenen.

2014. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig szól nekik.
2014. aug. 29. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Unatkoznak, ne foglalkozz velük..
2014. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A párod egyedüli fiú? Ha igen akkor azért van, mert mama pici fia, ha nem egyedüli, akkor meg szimplán nem vagy szimpi szerintem, és nem is fog olyan történni amitől az leszel. Ismerős a szitu, én már 5 éve vagyok a párommal, és minden ok nélkül csúnyán viselkednek velem. Ne menj hozzájuk, és elkerülöd a kényelmetlen szitukat.
2014. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!