Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kapcsolat újrakezdése után...

Kapcsolat újrakezdése után anyósomék nem túlzottan boldogok, tanács?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete szakítottunk a barátnőmmel, 3 év után, úgy éreztük, hogy kihűlt a kapcsolatunk. 3 hét után azonban rájöttünk, hogy hülyeséget csináltunk, és megpróbáljuk újra. Ez mind szép és jó, de anyósoméknak ez egyáltalán nem tetszik. És nem tudom miért. Őket sem, és a lányukat sem bántottam meg semmivel, közös megegyezés alapján szakítottunk. Az én családom részéről nincs probléma, respektálják a döntésünket. Én 26 vagyok, barátnőm 23. Valakinek tapasztalata, vagy ötlete? Tegnap este beszéltem a csajjal, és mondom üdvözöld anyukádékat. Apósom annyit morgott rá, hogy ,,Jólvan''... Nemtudom mit tegyek...

2015. szept. 7. 14:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%
"Kapcsolat újrakezdése után anyósomék nem túlzottan boldogok." Ő bajuk, nektek jó együtt ^ ^
2015. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kösz a sok jó tanácsot, és tippet, remélem idővel elfogadják majd, hogy együtt vagyunk. És remélem nem fogják hülyeségekkel tömni a csaj fejét. Vagy ha mégis, remélem nem fog túlzottan hajlani rájuk... És ha mégis, ha hagyja magát befolyásolni, akkor talán mégsincs nagy értelme vele lenni :)
2015. szept. 7. 19:39
 13/16 anonim ***** válasza:
50%

Oké, ez a harmadik év tényleg fura! Nálunk is ilyenkor volt egy hatalmas balhé, különköltözés...

Aztán egy hét után már nagyon hiányzott. Utána héten visszajött.

Én kikészültem, egy hét alatt majdnem nyolc kiló elszaladt rólam (a víz is alig ment le).

Egy évébe telt a férjemnek visszajutni a "Bizalom körébe :)

2015. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyósék nem túlzottan boldogok? Ti azok vagytok? Mert ha igen, akkor mit foglalkoztok vele? Éljétek a saját életetek és tartsatok ki mindig egymás mellett. Anyukáék meg majd idővel megbékélnek és elfogadják.
2015. szept. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, reméljük sikerül! :)
2015. szept. 9. 00:59
 16/16 anonim ***** válasza:
Ujramelegitve csak a toltottkaposzta jo.
2016. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!