Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan aki összeköltözö...

Van itt olyan aki összeköltözött az anyósékkal?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert nem volt más választása, pedig nem akart. Milyen volt?

2015. szept. 29. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem egészséges dolog. Saját szüleimmel sem volt felhőtlen a kapcsolat mikor a férjem is hozzánk költözött.

Bármilyen más megoldás, de szülőkkel együtt, azt NE!

2015. szept. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

Extrem ritka esetben tudom csak elkepzelni, hogy ha valaki nem akar anyosek nyakara koltozni, annak nincs mas valasztasa.


Miert nincs valasztasod?

2015. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Nezd kérdező napi szinten van ilyen jellegű kerdeses kiírva ami alltalaban anyós menyecske harcban áll!

De függ a te hozzá állásodtol,ha mindent ugy csinálsz mint ahogy anyósod szeretné akkor valószínű működni fog a kapcsolatotok. Magyarul a nem tetsző dolgot elfelejteni es mindent jóváhagyni ahogy anyós após akar!


Amugy soha nem értettem azt hogy miert kell osszekoltozni úgy ha arra nincs kilátás hog esetleg egy albérletbe menjetek a párodal,egyaltalan nem egesezseges es nemnis lesz jo vege ha anyós háznál laktok.

1nem igyen eltek (ha dolgoztok)mert nyilvan nem tartanak el ingyen es bérmentve,akkor azt a havi (fizetés)ott is Elmegyek,gyakorlatilag nem fogtok tudni kulon menni mondvan(gyujtogetunk)mas penztarcajan ez nem fog menni amko elobn utóbb nektek fog ez rosszul esni,es nem lesz jogos a sertodesrtek!

Semmi magan életetek nem lesz meg a "sex"sem olyan!!

Ha beteg vagy vagy epp rossz nappod van *sajat házban tudnal piheni 1-2napot) anyósnal nem!ott mi dig talpon kell lenned meg akkor is ha epp szarul erzed magad.

Nem lesz olyan négyzet elteresed a parodal amirol anyós ne tudna,es a legroszabb esetben majd bele szol!


En soha nem éltem anyosnal de nincs is szandekomba inkabb kivartuk azt az idot amikor közösen albérletben Kozos életett tudtunk kezdeni.

Patom28 en 27 evesek vagyunk!

2015. szept. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Én oda költöztem, válás lett belőle.
2015. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Anyámékkal éltünk így. Én gyerekként néztem végig, ahogy tönkreteszik egymás életét. Azóta is utálják egymást. Beteg család volt. Örülök, hogy kiszabadultam onnan. Akármi jobb ennél, egy egérlyuk albérlet is.
2015. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Sosem tenném.

Imádom őket, anyósom egy igazi kincs! Viszont, sosem költöznék össze velük.


Van akinek ez bejön, van akinek nem.

Én se tűrök meg senkit a férjem és a lányaimon kívül a házunkban.

2015. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

En leszogeztem paromnak hogy nalam az a jovoben nem hatszik hogy en anyosomhoz vagy o hozzank koltozzon. Rengeteg konfliktust tud ez szulni, akarmennyire is korrekt es kedves legyen az.

Mi kulfoldon fogjuk leelni az eletunket, messze szuleinktol.

2015. szept. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom miert de folyton jobban kijöttem az leendő anyóssal mint a lányával :-D
2015. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Saját szüleimmel laktunk együtt egy ideig. Még azt se kívánom senkinek. Nem romlott meg teljesen a kapcsolatunk, de egy közös hétvégére se hajlok már velük se, és senkivel.

Nem egészséges dolog együtt élni senkivel. Inkább szerényebb körülmények közt bárhol, de önállóan.

2015. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Igen, én annak idején összeköltöztem anyósomékkal, mert nem volt jó az időzítés. Vettünk egy kis házat a bíróságtól. ( válás miatt képtelenek voltak megegyezni így a bíró árulta a házat) De a bírósági ügyintézés elég lassan ment, így kénytelenek voltunk egy időre anyóshoz költözni. Nagyon nem akartam, de nem volt más lehetőségem. Ha jól emlékszem 7 hónapig tartott ez az állapot, és sajnos ez kikezdte a házasságunkat is. Amikor külön mentünk még 2 évig próbáltuk menteni a menthetetlen, majd elváltunk.
2015. szept. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!