Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan aki összeköltözö...

Van itt olyan aki összeköltözött az anyósékkal?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert nem volt más választása, pedig nem akart. Milyen volt?

2015. szept. 29. 13:02
1 2
 12/15 anonim ***** válasza:
71%
Nos, nálunk anyós éhen halna, ha nem lakna nálunk. Nem szeretem. Mármint nem az anyóst, hanem a helyzetet. Nincs semmi magánszféra, állandóan ott van, ahol mi, mindent tudni akar, pakolaszik állandóan. ... Ez van. A férjem anyja, nem fogjuk kidobni. Pár év múlva megy majd az öregek otthonába
2015. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

Mi a nejemmel az egyetem után anyámékhoz költöztünk egy kétszobás panelba. Akkor még csak barátnő volt, majd rá egy évre összeházasodtunk és befizettünk egy új építésű házra. Ez két év alatt készült el és addig anyáméknál laktunk.

Felnézek a feleségemre, hogy elviselte az anyámat, mert ő úgy tekintet rá, mint aki elrabolta kisfiát. Nehéz időszak volt, de aztán rögtön beköltöztünk az új kéglibe és azóta sokkal jobb. :)

2015. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
igy a legrosszabb isten ments hogy így besikerüljön egy gyerek mert akor fognak csak igazán az idegeidre mászni
2015. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Igen össze költöztünk,vagyis a mellettük lévő házba ami az övèkkel közös telken volt!Egy idő után elviselhetetlen lett aviszony,utàltuk egymást!Volt olyan hogy pisiltem és ő beült velem a WC-be beszélgetni ,folyamatosan az ablak alatt hallgatózott,hazudozott és ellenőrizgetett hogy hova megyünk és mikor jövünk.A barátaink egy idő után már el se jöttek mert oda is beült minthabárki hívta volna,szörnyű volt és ez csak pár dolog .A gyerekek nevelésében nem segített,csak okoskodott,mjndig neki kellett hogy igaza legyen,mindenkit hülyének nézett maga körül!Ez 10 évig ment mire azt mondtam elég és költözök!Anyóstól távol de szülőktől is!
2017. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!