Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy lehetne megoldani ezt az...

Hogy lehetne megoldani ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Összeköltöztem párommal, vagyis jobban mondva párommal és a szüleivel. :D Párom a munkája miatt nem szeretett volna oda költözni ahol én laktam. Így én jöttem ide. Itt dolgozom mostmár én is. Felvetettem páromnak, hogy közösen bevásárolhatnánk és főzhetnénk magunknak mindig kaját amit másnap elviszünk dolgozóba. Én ezt úgy gondoltam, hogy közösen, vagy egyszer ő egyszer én veszi/veszem. Ahogy az ő szavából kivettem ő inkább úgy szeretné hogy azon felül amit 30 ezret havonta a szüleinek ad (amiből 10 ezer megy a kajára) még adna 10 ezret és a szülei vennék meg amit kell, így mire mi hazaérünk már csak főznünk kellene. Szerintem az +10 ezer nem lenne elég annyi kajára ami 4 embernek kijön 1 hónapra úgy, hogy 3 naponta főzünk. Na meg hamarabb el is fogyna, nekünk az elég lenne 2-3 napig is. Így meg csak egy napig.


Más is biztos volt ebben a cipőben, hogy lehetne ezt megoldani még, hogy ne legyen belőle vita/veszekedés/sértődés?


2015. okt. 4. 18:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem hiaba te vagy neki az elso baratnoje. Mas elotted nem birta elviselni ot.
2015. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Érzed Te már, hogy ennek nem lesz jó vége. Még mentegeted, de legalább már érzed ,hogy ez nem áso-kapa-nagyharag lesz.

Az meg nem anyagi kérdés, hogy a külön lakrészbe menjetek.



"Egyébként meg gondolom az is jó neki, hogy Anyuci mos rá és kivasalja a ruháit, a zoknikáit pározva berakja a fiókba. Mindig van friss, tiszta törölköző a szekrényben. Minden hétvégén főz finom ebédet. stb."


Igen, ha meg valami csodafolytán külön is költöznétek ez meg Rád várna egyes-egyedül.

2015. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont mivel most kezdtem a munkát itt, még annyit nem tudtam félrerakni, hogy közösen egy ilyenbe belevágjunk."

Most viccelsz? Miért a Te dolgod egyedül megteremteni erre a pénzt? A másik, ha a külön laksrészbe nem ment Veled, albérletbe sem fog, ezzel ne is hitegesd magadat.

2015. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy a melléképületbe átköltözzetek mégis milyen félretett pénzre van szükség?
2015. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az a tipusú pasi aki örökre a szüleivel fog lakni.Ne is reménykedj benne hogy valaha is változni fog.Ezek ilyenek,nulla önállóság,nulla talpraesettség.Ahogy már valaki írta arra vagy neki jó amit a mamitól nem kaphat meg.Szexre.

Gondolj bele,eddig csak te tettél valamit érte.Te költöztél,te kerestél másik munkát,te adtad fel érte az egész eddigi életedet.Ő meg még a saját kicsi szobájából sem hajlandó kiköltözni...

Menekülj!

2015. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!