Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lehetséges hogy utálja az...

Lehetséges hogy utálja az egészet?

Figyelt kérdés

A barátnőmtől mindennap azt halom hogy mennyire ki van a fia miatt. 4 ÉVES DE KIBORITJA AZ ANYJÀT. Egyfolytában ellenkezik vele makacskodik. Ha valamit elér a fiunàl kemény munka àltal napokba telik mire egy kicsit engedelmes lesz akkor jön az hogy fut az apjàhoz aki védelmezi. Azt mondja nekem hogy elvàlik és viheti a fiut az apa mert már undorral kel fel. Azt is mondta döhében hogy utàlja őt.

Érdekes a kislánnyal nem csinálja ezt az apa boldogan neveli őt az anya de a fiuval nem bír.


2015. júl. 28. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

El kellene beszélgetniük a gyereknevelésről - ki hogyan gondolja - és tudatosan, következetesen csinálni.

A legjobb tanács, amit adhatsz, hogy beszélgessenek. Meg lehet, hogy nem ártana egy pár napra, ha a nagyszülők vagy valaki vigyázna a gyerekre, hogy anyuka ki tudjon kapcsolni és újult erővel "nekivágni a dolgoknak".

2015. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hm hm.... itt a nevelés nagyon el van rontva. Nem csodálom.
2015. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Meg hogy őszinte legyek, ebbe nagyon bele lehet fáradni már egy idő után. Tudom, mert jelenleg épp tapasztalom hogy milyen gyereket nevelni és felügyelni rá.

Babysitter vagyok egy egyedülálló anyukánál. Ő munkamániás.

Szóval a gyerek úgymond többet lát engem mint a saját anyját.

És elég sokszor hisztizik, hozzá van szoktatva a jóhoz.

Pl eddig szivesen vittem parkba, de már oda is gyomorideggel viszem, mert hazafele mindig követelőzik édességért. Megvenném neki szivesen, ha kapnék rá pénzt, de mivel azon felül nem kapok semmit, igy nem kap.

Tegnap is hazafele az oviból ment a hiszti hogy neki kell a boltból valami édesség. Hát mondom nincs.

Keménykezű kell lenni, mert különben borzalmasan a fejedre nőnek.


Amúgy mikor ilyen hisztis és csinálja a fesztivált, jönne hogy megtaslizzam, de sajnos neki jogai vannak :)

2015. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Felmerül a gyanú az ADHD-re. Nézzetek utána.
2015. júl. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Adhd? Erre még nem is gondoltam majd megemlitem neki de pár tünet ràillik. Pl beleszol a beszélgetésbe fut rohangál amikor ràszolnak.
2015. júl. 28. 14:00
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy indok arra, hogy begyógyszerezzék a gyerekeket. Ezt úgy mondom, hogy nem vagyok természetbvzi, imádom a kemikáliákat, de szerintem ez csak olyan, hogy idegesít a gyerek, nyugtatózzuk be, mert az könnyebb.
2015. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Abban biztos vagyok hogy nem gyogyszerezné be a kicsit.

Viszont abban is hogy ilyet hogy utàlja nem mond neki ha nem lett volna màr totàl elege. Mondtam is neki hogy figyelj azért ez durva amit mondtàl.

majd remegő ideggel ràvàgta hogy elege van nem bírja

2015. júl. 28. 14:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszerűen nem szereti és kész. Van úgy, hogy egy szülő nem szereti a gyerekét, mert nem alakul ki, csak sokan tagadják. Ezt kár eröltetni. Lehet, tényleg jobb lenne, ha az apánál maradna a fia, így ő se sérülne, meg a gyerek se. De ha továbbra is ő neveli, abból katasztrófa lehet, mert a legrosszabbat hozhatják ki egymásból.
2015. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És akkor a kislányt miért szereti? Mondjuk említette egyszer hogy a fiút másképp szereti mint a lányt mert a lány különlegesebb neki. Hozzá tette azért mert jól viselkedik és megért mindent.
2015. júl. 28. 16:01
 10/12 A kérdező kommentje:

Mert pl a boltba menet levesz a polcról mindent nyulkàl erőszakos.

A làny meg fogja a kezét meg sem moccan. Ha levesz valamit visszarakjaert màr vàlasztott màst. Azt mondta egyszer hisztizett csak neki de hazafele elmondta neki hogy nincs pénz mindent megvenni és azota abbahagyta.

Viszont a fiunak kell minden ez az és nem érti meg

2015. júl. 28. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!