Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 17 eves vagyok, es van egy...

17 eves vagyok, es van egy parom. A szuleinel lakunk o egyebkent 21 eves. Az anyosom folyton csak a penzel van megaldva. Vajon miert?

Figyelt kérdés
Mivel meg tanulok, igy nem tudok sok penzt odaadni nekik mert nekem sincs honnan, egyebkent allamigondozott vagyok, tehat olyan lehetosegem sincs hogy anyucitol vagy apucitol kerek. Minden kis penzemet odaadom nekik nyaron nyari munkat is vallaltam hogy tudjak nekik penzt adni de az sem volt eleg. (Egyebkent jo modu csaladrol van szo) Mindent megcsinalok nem is kell momdania, fozok mosok takaritok nem tudom mar tenyleg hogy mit csinaljak, hogyan keressek penz? Nincsen mar semmi otletem mit csinaljak??????
2015. okt. 6. 09:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

Higgyétek el, sok helyen sajnos tényleg azt csinálnak amit akarnak, valaki felveszi utánuk a pénzt, aztán le vannak szarva, néha lejelentkeznek, ennyi.. Volt állami gondozott osztálytársam, olyan dolgokat megcsinált..meg mesélt hogy mik mennek ott, nagyon nagyon ráférne erre a rendszerre egy alapos kivizsgálás, mert borzasztó..


Hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem ezt csak párod szüleivel tudnád megbeszélni, addig akár fejre is állhatsz, úgysem fogod tudni kitalálni mi az igazi bajuk

2015. okt. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

Szóval van egy féltékeny párod, aki azért akarja, hogy vele lakj, hogy állandóan ellenőrizzen. Van egy rabszolgatartó kvázi-anyósod, aki minden megkeresett pénzedet lenyúlja, nem raksz félre semmit, és még a házimunka is kevés. Biztos, hogy akarod Te ezt a kiszolgáltatott életformát?

Költözz vissza a régi helyedre, akár a párod nélkül is, mert a féltékenység nem tolerálható sokáig, a vérszívó anyós meg még annyira sem.

2015. okt. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

Jah, a rendszer úgy szar ahogy van. Dolgozni se könnyű benne, se eszköz, se semmilyen segitseg.


De ettől független a kérdés (nagyon remélem) kamu, és nem az vam, hogy leszarja az otthon\nevelőszülő, hogy mi van a gyerekkel.

Nem először csalódnék.

2015. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
58%

Ki kapja a családit? Ha a gyámod, akkor kérd el és mehet anyósnak.

Amúgy én se maradnék egy percig sem.

2015. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, a legnagyobb jóindulattal mondom, hogy hidd el, neked ez a helyzet egyre rosszabb lesz.

Kezdjük a barátoddal!

A normális emberek, akik szerelmesek azért költöznek össze, hogy a későbbiekben családot alapítsanak, együtt formálják közöv jövőjüket és persze azért, hogy minél több időt tölthessenek egymással. Nem pedig azért, mert túlzottan féltékenyek, és a másikat birtokolni akarják, minden lépésüket ellenőrizni. Egyenrangú felekként viselkednek, nem pedig "te az enyém vagy" mentalitással.

Ne várd meg, amíg a szobából is csak engedéllyel léphetsz ki, mert BIZTOS, hogy ide tart a kapcsolatotok. Vannak normális fiúk is, inkább olyat keress.


Barátod anyukája pedig (nem anyós, mert nem vagytok házasok) szintén egyre rosszabb lesz, erre is készülj fel.

2015. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
45%

Annak, aki írta, hogy a 17 éves állami gondozott nem élhet a pasijával: Nagyon naiv vagy, ha azt hiszed ebben a rendszerben ilyesmi nem történhet meg. Sőt, sokkal cifrábbak is.


Ajánlom ezt a két blogposztot. Nem kell egyetérteni vele, meg sajnálni a szereplőket, de ez a valóság, így működik az otthon, meg mikor kiemelik és állami gondozott lesz belőle és szökik.


[link]

[link]

2015. okt. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!