Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátom elvisz hozzájuk....

A barátom elvisz hozzájuk. Hogyan viselkedjem?

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Vagy mit ne csináljak? Segítsek az anyukájának a főzésbe pl? Mennyire kell nekem kezdeményezni a beszélgetést a szüleivel vagy várjam meg míg ők kérdeznek? Mikortól mehetek úgy oda mintha már majdnem az otthonom lenne?
2015. okt. 14. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Csak nyugi. Mielott megerkeztek kerdezd meg a baratodat, mennyire szereti az anyja ha besegit valaki a fozesbe. Szerintem meg elso alkalommal nem kell. Add magad, ne akarj mast, tobbet mutatni, mint aki vagy, az csak bonyodalmat es kelemetlenseget szul kesobb.

A beszelgetessel ne aggodj, lesz tema boven!

Az, hogy mikortol erezheted magad otthon az o magatartasuktol is fugg, majd meglatod.

2015. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
16%

kezdésnek keresd meg a porszívót és vesd rá magad,aztán jöhet a portörlés.de ha megy a főzés akkor az étel felfűszerezéséből is kiveheted a részed.a legjobb ha nem szólsz egy szót sem,ha szerencséd lesz nem fognak kérdezgetni.ottalszol egyébként?szekszet terveztetek már az első éjszakán?

ha fiú vagy az más,akkor a házimunkás részt ne erőltesd,viselkedj természetesen.lehetőleg kerüld a fizikai kontaktust a barátoddal a szülők társaságában,ezt leszámítva viselkedj természetesen.de akkor se számíts rá hogy valaha is el fognak fogadni.

2015. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Az utolsó kérdésed elég érdekes.


Csináld azt, amit mindig. Én pl. soha senkinek nem segítettem főzni, nem ez vagyok, így nem játszanám meg ezt. Te tudod, hogy te milyen vagy.

2015. okt. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Viselkedjed rendesen.
2015. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!