Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám állandóan tűkön ül,...

Anyám állandóan tűkön ül, hogy mikor lesz már férjem, aki elvisz a családi háztól jó messzire?

Figyelt kérdés
Anyámnak mindig felcsillan a szeme, amikor pasival lát, legyen az akármilyen selejtes, vagy jómódú, vagy gazdag, vagy szegény, jó, vagy rossz ember, bármi. Huszonéves fiatal vagyok. Nem nagy probléma ez, csak már zavaró. Vannak fiú barátaim és komolyan semmi nincs közöttük, de mégis tövig rágja a körmét, hogy fiúval látott. Oké, hogy azt akarja, hogy boldog legyek, meg persze hogy ne legyek a nyakán, de azért ne lásson már bele barátságokba olyan dolgokat, ami nincs ott...most például csak egy pár szót váltottam egy sráccal az utcán és amikor beléptem, láttam, hogy nagyon izgatott.Kinél volt ilyen?
2013. nov. 2. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem költözöl külön? Én ezt biztos nem viselném túl jól...
2013. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
szerezz neki egy pasit s kuss lessz
2013. nov. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zabmester ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért úgy áll ehhez a kérdéshez, hogy csak valami pasi "vihet el" a családi háztól. Majd te elköltözöl otthonról, ha el akarsz. Vagy ha az nem tetszik neki, hogy még vele élsz, akkor mondja meg, hogy szerinte már ideje lenne külön költöznöd, mert még az is jóval elfogadhatóbb, mint azt várni, hogy jön majd valami herceg fehér paripán, aki ellovagol veled.
2013. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
miért nem költözöl el magadtól?
2013. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
hogy költözzön el saját magától? az anyjától kellene elköltöznie hisz nála lakik
2013. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

anno velem is ez volt.,de mi anyával ezért nem is voltunk jóban, amikor egy sráccal jártam már annak is mondták más srácok, hogy csak az anyjától menekül, azért vagyok vele.

a végén, hogy évekkel később sem jött el a nagy ő, egyszerűen kirakott az utcára.

de mi is a kérdés?

2013. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudom,hogy egyèbkènt milyen a viszonyotok. èn màr nem lakok anyukàmmal ès pàrom sincs lassan 1 éve, eleinte elmeséltem neki,hogy most ezzel vagy azzal talizok de mindig túlzottan bele élte magát ezért eldöntôttem,hogy csak akkor beszélek majd róla,ha valami komolynak tünik,mert neki és nekem is kellemetlen,hogy nem jön össze egy épkéz láb kapcsolat. ezért én már semmi ilyet nem mesélek neki.


de vissza kanyarodva. nem tudom milyen a kapcsolatotok de az enyém csak túlzottan szeretné,h legyen valakim. úgy tesznek,mintha azzal,h nincs barátom valami befordult macskás lennék pedig igy is teljes életet élek. engem mikor anyum már nagyon nyagatott, akkor mondtam neki,h felesleges kérdezgetni. majd szólok,ha van valakim. azóta leszállt a témáról szerencsére. de anyum is ott tartott már,h ha csak megemlitettem egy fiút már kombinált is. :-)

2013. nov. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha 20, akkor abszolút nem értem meg az édesanyádat, de ha 35-40 vagy, akkor érthető, hogy szeretné, hogy legyen párod, vagy férjed és talán unokákat is szeretne, mint általában mindenki. Viszent nem kellene erőltetnie a dolgot, mert ezzel nem fog sokat elérni. Beszélgess el vele!
2014. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!