Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon messziről költöztem a...

Nagyon messziről költöztem a páromhoz, a szüleivel él együtt, több mint fél éve. Babát várok a páromtol, nagyon elviselhtetlenek a szülei, semmiert kiabalnak velem. Anyukám felajánlotta költözzek haza nekem is jobb lenne. Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

#após #Elviselhetetlen anyós
2015. okt. 16. 19:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%
Gratulalok! Nem lesz apja a gyereknek. Ha ezt az "aldozatot" sem kepes meghozni ertetek, akkor csak szexre kellettel neki. Ennel azert jobban is szerethetne teged, ha mar te kepes voltal otthagyni a csaladod!!!
2015. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Ha még lehet, vetesd el a gyereket, és költözz haza! Ha már késő, akkor is költözz, nem kellesz te ennek a palinak.
2015. okt. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozol? Mennyi idős terhes vagy? Hány évesek vagytok? Hazarohanni tényleg nem a legjobb ötlet, mert akkor te sem vagy különb nála. Valóban az új, külön otthon lehet a megoldás. Bár ne áltasd magad, ha ilyenek, beleszólni mig élnek, mindenbe bele fognak. Kiabálni azért tényleg nem kellene. És a párod milyen? Nem kiabál veled, bánt téged? Mióta vagytok együtt?
2015. okt. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
18 hetes terhes vagyok, nem terveztuk a gyereket,de ha igy van akkor megtartom! 20 eves vagyok o 21. Ugy latom o nem akar innen elkoltozni, igen neha bantott,de mivel en a gyerek nyugalmat nezem ezert hazakoltozom! Jol mondjatok Apuci Anyuci kisfia,engem semmibe se vesz! sajnalom hogy a gyerek apa nelkul no fel de mast nemtudok tenni,mindent megtettem! koszonom a valaszokat
2015. okt. 17. 12:40
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

De mi a fenének kell eleve más szülei nyakára költözni, és ráadásul ha szar a helyzet, még gyereket is vállalni bele??Azt gondoltad, ettől majd meggondolja magát a barátod, vagy mi?


Gondolkodni kéne, nem agyatlanul a nagyvilágba potyogtatni az első fazonnak, aki ágyba visz.


Költözz el, nyilvánvaló, hogy értéktelen vagy számára.

2015. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nehéz helyzetbe hoztad magad. Nem kioktatni akarlak. Ha tényleg költözni akarsz, tedd mielőbb, mert a babának és neked is kell a nyugalom, a helyzetből kihozható legjobb, nem hiányzik, hogy valami baja legyen a gyereknek. Szerencséd van, hogy anyukád felajánlotta a segitségét. Ha a srác utánad megy, költözzetek külön, ha meg tudjátok oldani. De ha leválik az anyjáékról, és a te szüleiddel laktok, félsiker.
2015. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Lehet igen igy jobb lenne ha hazakoltoznek. De ot szeretem, es nagyon osszezavarodtam! Csak a szulei miatt mennek haza es hogy nyugalmunk legyen a kicsivel. Ingatlannal is voltunk,de csak evek utan kapnank hazat, en nem birom addig itt! Ugy latom a parom nem nagyon akar koltozni...
2015. okt. 23. 13:11
 18/21 anonim ***** válasza:

hogy tudsz egyáltalán ilyen szituációba belemenni?

Az agyam eldobom..

remélem minden rendben lesz veletek.

2015. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja azért a 20 21 éven is van itt hangsúly, 21 éves pasi érthetö nem igen akar menni otthonról, 20 éves lány meg nem biztos képes egyedül ellátni egy gyereket meg egy férjet aki munkából haza ér. Nincs gondolom deka anyagi megtakaritásotok sem, szóval csupasz seggre szülsz. Menjél haza anyukádhoz, pasi akar valamit majd utánad megy de szerintem nem kell neki a gyerek.
2016. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Meknes ***** válasza:
79%
Annyi okos ember van itt,akik osztják neked az észt de fingjuk sincs hozzá min mész keresztül.Nem értem miért támadnak és miért kárörvendenek azon ha esetleg egyedül maradsz a gyermekkel.Gondolom szerelmes voltál,hittél a párodban,aztán később kiderült hogy mégsem olyan a férfi mint gondoltad.Megesik az ilyen és nem csak veled,mással is.Ne szomorkodj.Remélem azóta rendeződött a sorsotok és jó irányban.Ha viszont még mindig anyóséknál szenvedsz,akkor azt tanácsolom,hogy költözz haza anyukádhoz.A lényeg hogy te és a pici nyugodt környezetben legyetek.A párod ha szeret akkor utánad megy és talál megoldást a közös életetekhez.Ha nem,akkor ne bánd,ilyen emberre nincs szükséged.Én is egyedül nevelem a fiam,az apuka lelépett még a szülés előtt.Tudom milyen nehéz mind lelkileg mind anyagilag.De hidd el inkább nyugalomban egyedül mint a bolondok házában.
2016. ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!