Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom nem akar elkoltozni!...

Anyosom nem akar elkoltozni! Ki tehetem jogi uton?

Figyelt kérdés
Anyosom megkert, hogy had maradjon nalunk 1hetre, amig aposom temeteset jntezi, mert nem szeretne egyedul kenni. Ezt nyilvan megertem, igy hagytuk. Azota 3 honap tekt el, es esze agaban nincs elmenni. Mintha otthon lenne felkel, bekapcsolja a tv-t, kiszolalja magat a hutobol, bekapcsolja a laptopomat, facebookozik, zsortolodik, kioktat, kritizal, turkal a holmiaink kozott. Mintha itt lakna. Amikor megemlitem neki, hogy igencsak elment az ido, nem szeretne e hazamenni, en vagyok a szemet, aki nem tamogatja ot a gyaszban.
2015. nov. 5. 11:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Férjed mit szól ehhez?
2015. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
simán ki lehet rakni, tulajdonos nem ő az ingatlanban, fogod és megkéred, hogy akkor csomagoljon össze, és van 24 órája összecsomagolni és távozni. jogi úton meg simán rendőrt hívsz, hogy illegális behatoló van a lakásban, semmilyen jogcíme nincs rá, hogy ott legyen, és ennyi. laptopot le lehet védeni jelszóval, és akkor majd nem tudja használni.
2015. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
82%
Ha nem akar alkalmazkodni kiteheted. Meddig akar gyászolni még? :o
2015. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A ferjem kulfoldon dolgozik, nem tud mit tenni. Gyaszoljon, biztos szornyu 35 ev hazassag utan elvesziteni valakit, de nekunk is van eletunk. Drasztikus a rendorseg, de mar annyira idegesit, hogy nem latok mas megoldast.
2015. nov. 5. 11:21
 5/19 A kérdező kommentje:
A lakas a ferjeme es az enyem.
2015. nov. 5. 11:27
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Igen, akkor meg főleg állítsd kész tények elé. Mennie kell, nincs visszaút. Ti mellette álltok a gyászban, de otthon gyászoljon tovább. Én csak azért kérdeztem a férjed véleményét, hogy ő hogyan áll hozzá. Így, hogy külföldön dolgozik, nyilván nem tud rá igazán hatni, de véleménye csak van! Veled ért egyet vagy anyukát sajnálja és hadd maradjon?
2015. nov. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

és eddig hol lakott?

amúgy leülteted megmondod, hogy erősen letelt egy hét és összecsomagoltál neki, mehet! ha nem veszi az adást, kitolod a lakásból és kész

2015. nov. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 acelsziv ***** válasza:
90%
férjed hazajön, mamát összepakolja és hazab@ssza cuccostól.
2015. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Kései Sirató ***** válasza:
92%

Nincs testvére? Én felhívnám a testvérét, hogy jöjjön el hozzá egy hétre. Így komoly oka lenne haza menni, és nem sértődne meg.


Ha nincs testvére, vagy olyan rokon, akit oda lehet hívni, akkor bejelenteném, hogy a család elutazik egy hétre üdülni, és jobb neki a saját otthona, mert itt is csak egyedül lenne, örülünk, hogy eddig itt volt, segítünk haza vinni a cuccokat - ez is viszonylag sértődésmentes megoldás.


Ha ezekkel nem érnék el sikert, csak akkor kemányítenék be.

2015. nov. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Sosem ertettem a hazastarsak miert nem intezik a salyat szuleikkel az ilyen ugyeket, miert a masik felnek kell ezzel foglalkoznia.

Igenis a ferjed alljon a sarkara es intezze el ezt az annyaval. Nem mentseg, hogy kulfoldon van,milyen ferfi az ilyen?

2015. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!