Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek gáz ha se anyós...

Szerintetek gáz ha se anyós se após 11 év után soha egyszer sem kérdezi meg mit segítsen mennyivel miben a gyermekének unokáinak akár nem anyagilag egy függönyt felrakni? Szerintem nagyon GÁZ.

Figyelt kérdés
Szerintetek is GÁZ?
2015. okt. 16. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%

te segítesz nekik függönyt felrakni meg pénzben?

amúgy magadnak meg a párodnak szültél, nem?

2015. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sajnos se egy jószót semmit nem kaptam még tőlük,de nem segítettem még függönyt felrakni.
2015. okt. 16. 15:26
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
Te vagy egyedül a gàz!Nem kell szülni,ha nem tudod anyagilag ès màs módon sem ellàtni.Ha maguktól segítek nagyszerű,de elvàrni?!?Èn szègyellem magam helyetted!
2015. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem gáz, ha tartod a markodat. A függönyfelrakást meg nem értem, ha nem vagy mozgáskorlátozott, akkor miért kell anyós vagy após hozzá?
2015. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

talán nem csak elvárni kéne, hanem segíteni nekik is, te még gázabb vagy, ha 11 éves semmit sem teszel, de a pénz az kéne.

csóróság van?

2015. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Ha az unokakkal nagyszulokent viselkednek,szeretik,akkor nem szamomra egyaltalan nem gáz,hogy nem kerdezik meg,hogy segitsenek e valamiben..ha olyan segitsegre van szuksegem pl. Hogy vigyázzon a gyerekre,akkor megkerem..mde csak annyira ami neki is orom meg es nem teher
2015. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Gáznak lehet, hogy gáz, de még mindig jobb mint az én anyósomék, akik menetrend szerint minden hónapban 2*, fizu után és hónap végén jönnek meglátogatni az unokákat és hoznak nekik valami gagyi játékot 1-200Ft értékben, majd sírnak egy sort, hogy milyen rosszul megy a soruk és végül kérnek "kölcsön" egy kis pénzt. Ha nem adunk, akkor elhordanak mindennek minket, ha adunk, akkor legalább gyorsan elhúznak...
2015. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
Nem, nem gáz. Az már inkább, hogy neked nem jut eszedbe segíteni nekik.
2015. okt. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Egyrészt nem értem, mégis miben kellene segíteniük? Nem tudjátok ellátni magatokat, de gyerek az kellett?

Másrészt, ha téged ez ennyire zavar, akkor miért 11 év után jut eszedbe panaszkodni?

2015. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
és te ,ennyivel támogattad eddig őket? Mert gondolom ha ilyen elvárásaid vannak, te is heti szinten támogatod anyagilag őket, meg minden hétvégén mész segíteni takarítani.
2015. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!