Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Eddig minden évben együtt töltöttük anyósékkal a karácsonyt. De mos azt beszéltük meg a párommal hogy inkább csak 24.én lennénk ott náluk meglenne a vacsi majd 25.-én este hazajönnénk mert egy kicsit itthon együtt szeretnénk lenni. De anyósom meg fog őrülni . Folyton azzal nyaggat hogy sűrűbben lehetnénk együtt . Megőrít a kérdéseivel. 25 évesek vagyunk mindketten de folyton eza téma hogy védekezünk e ileltve hogy mennyi pénzünk van ....meg a hülye fényképezési mániája . minden fényképez ha eszünk az asztalnál ahogy tvzünk együtt mindent... mintha egy gyerek lenne.
2015. nov. 13. 23:13
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Utálok náluk lenni sokszor oylanokat csinál anyós.. kiégek . Mivel kétszobás lakásuk van az egyikbe ő alszik a másikba én a páom és a tesója.. Nem szeretem ezt a felállást de ugy vagyok vele hogy 1-2 napig kibirom..De amikor anyós bejön ebbe a szobába ahol 3an alszunk és befekszik abba az ágyba ahol én meg a párom alszunk és ott nyomkodja a tabletét... én meg rosszul vagyok .Hogy juthat egy felnőtt nő eszébe ilyen .
2015. nov. 13. 23:23
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Párod miért nem képes megnevelni az anyját, hogy ne akaszkodjon ennyire rátok?
2015. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a baj? Megmondjátok neki, hogy csak akkor mentek és kész. Ne agyald túl a dolgot. A hülye kérdésre meg hülye választ kell adni és majd abba fogja hagyni.
2015. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Milyen messze lakik, hogy ott kell aludni?
2015. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Neki ezek a dolgok fel sem tűnnek ..előfordultmár hogy kiállt mellettem és megmondta neki h álljon le. De max 1 szer fordult elő. Amúgy én osztom ki . Mert rosszul vagyok tőle .Amikor elküldtek a melómból és nem dolgoztam 2 hónapig ki volt akadva. hogy nem e akarok munkát találni meg hogy miből élünk.. csak a párom dolgozik még hogy mit gondolok én hogy majd ő fog eltartani.... Ha nem muszáj még egy napra se mennék hozzájuk. Amikor pl fogyóztam és tényleg nagyon odafigyeltem a kajára és elmentünk hozzájuk le se szarta hogy én fogyózom (kenőmájas fehérkenyér tészta süti meg minden szar volt az asztalon de semmi olyan amit én is ehettem volna.szóval elmentem a boltba abonettért .. már kivolt akadva hogy én válogatok... Pfff . Amikor meg ő jött hozzánk akkor meg harcsapaprikást ettek meg sütit sütöttem neki..De később meg csak meghivattata magát egy étterembe a párom meg fizetett másnap meg leállt az albérletünkben főzni mert ő gulyáslevest kívánt megfőzött egy kád levest aztán meg lelépett hogy neki megy a vonat. És rajtunk rohadt a kaja.


Kicsit hosszúra sikeredett mindenesetre sztem ez nem normális.

2015. nov. 13. 23:33
 6/23 A kérdező kommentje:
Mi debrecenben élünk A családja meg Nyíregyen. Végül is évente alig találkozunk egy párszor de amikor hazajövünk tőlük az érzem hogy évekig elég lesz kiheverni ...
2015. nov. 13. 23:34
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

25 évesen azért legyen már bennetek annyi mersz, hogy megmondjátok, hogy

- Anyuka, ne haragudjon de idén karácsonykor csak 24-én megyünk le. Reggel megyünk-este jövünk..


Ennyi.

Ha hisztizik, akkor nem kell 24 sem lemenni. Ott aludni sem kell, mert nincs olyan messze Debrecen Nyíregyházától.

2015. nov. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
CSak azért maradunk 25.-éig mert ő 24 este ér Nyíregyre mert amugy Pesten dolgoznak . És ott is élnek de amugy eredetileg Nyíregyi az egész család.. csak szétszéledtek az évek alatt. a lényeg h 24én este jönne Nyíregyre anyós ..szal muszáj ott aludnunk..
2015. nov. 13. 23:44
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy muszáj. Csak az van, hogy ti a pároddal finoman mondva kis gyávák vagytok, és nem mertek a sarkatokra állni. Ha nem akartok ott aludni, akkor mentek 25-én vagy 26-án.

De ha csak nyafogsz, hogy "jaj, de az anyós kikészül" vagy " de mindenki ott lesz" akkor ne írj ki kérdést erről.

2015. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ez nem nyafogás. Egyszerűen csak ismerem . Nem hiszem hogy gyáva lennék . Egyszerűen csak ugy gondolom hogy nem nekem kellene neki szólni.. elvileg egy felnőtt érett nő. Egyértelmű kéne hogy legyen számára hogy a fia kapcsolatban él.. és nem fogja örökké a szoknyáját...
2015. nov. 13. 23:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!