Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom kellemetlen helyzetben...

Anyósom kellemetlen helyzetben hozott, más is így reagálta volna le?

Figyelt kérdés

Anyósom unokájának kb 5-6 hét múlva fog megszületni a gyereke.

Múltkor beszéltem a leányzóval (19 éves), hogy mik vannak már meg a babakellékek közül, mondja hogy semmi.

Furcsának is tartottam de annyira nem mentem bele.

Ma ám kiderült, hogy miért nincs semmijük.

Drága anyósom azt mondta nekik, hogy mi mindent odaadunk nekik és semmit ne vegyenek és ezt ők ketten ilyen kis ügyesen kitalálták.

Gőzölt a fejem az idegességtől mikor ezt tök nyugodtan benyögte.

Megmondtam, hogy álljon meg a menet. Majd ha én/mi úgy döntünk, hogy valamit akarunk akkor odaadjuk. Mégis, hogy képzeli, hogy amiért mi megdolgoztunk vagy a szüleimtől ajándékba kaptuk csak úgy puszira odaadom annak aki felcsináltatta magát. És mivan ha mi is akarunk még egy gyereket.

Most megy a puffogda, hogy milyen önző dög vagyok mert szegény kislány nem tud semmit megvenni és milesz most velük.



2015. nov. 22. 18:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
94%
30# sajnos amúgy hiába tűnik teljesen abszurdnak, az ilyenek, aki természetesnek veszik, hogy majd úgyis mindent odaadnak nekik, azok tényleg képesek rá, hogy még ők legyenek felhábordva, ha az eredeti tulajdonosnak is kell és van pofája visszakérni.
2015. nov. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
92%
Komment huszar ovatosan a fizeteses kerdessel... en egyszer ezt megkerdeztem egy lehetetlen szituban anyosomtol. Es hummogve azt valaszolta hogy dehat segiteni kell egymast es neked van... (a masik gyereke sokadik munjahekyet hagyta ott es epp nem tellett neki bulikra... ahhoz kellett volna hozzajaruljak szerintuk... )
2015. nov. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
86%
mi lett a vége kedves kérdező??ámulva olvasom mik vannak.én egy olyannal futottam össze itt gyakorin,hogy anyós elajándékozta az új párjának a lányának a dolgaikat laptop,mobil,mert a meny meg a fia úgy is vettek újat.Az se lehetett semmi.
2016. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!