Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kezeljem a sokszori...

Hogy kezeljem a sokszori mártír viselkedést? Kihat a mi kapcsolatunkra is.

Figyelt kérdés
Ha valaki volt ilyen helyzetben, kérem adjon tanácsot. Párom anyjáról van szó. Privátban leírom, ha valakit érdekel és meghallgatna és tud is mondani valami okosat nekem, mert én már kevésbé bírom kezelni a helyzetet higgadtan.

2015. nov. 26. 07:09
1 2
 11/16 acelsziv ***** válasza:
77%
Te sem vagy sokkal jobb: "Nem írom ide" "Megírom privátban" Mi a reteknek kell titkolózni? Ha nem mered leírni egy anonim oldalra akkor sajnállak, de magadnak kell megoldanod.
2015. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem anyukám mártír. De borzasztóan. Nálam a drasztikus megoldás válik be: lepereg rólam. Sokszor el is mondom neki, hogy engem nem hat meg a mártírkodása. Vagy ami még jól bevált taktika, hogy felteszel egy keresztkérdést.


De! Amit már sokan leírtak előttem, ez a probléma nem fog megoldódni ameddig el nem költöztök onnan. Semmi pénzért nem élnék a saját mártír anyámmal...nemhogy még ha anyósom lenne.


Nem tudtok saját lábra állni? Esetleg egy pici albérletet kivenni?

2015. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

10. válaszadó


próbáljuk folytatni az életünket és reménykedni egy egészséges csöppségben majd.

anyósom ezek után olyan dolgokat tett és mondott amit sem én sem a fia nem tudtunk/tudunk megbocsátani neki így minden kapcsolatot megszakítottunk vele,ha ott tartunk majd a leendő gyermekünk életében sem fog részt venni.

2015. nov. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A mártír viselkedésre az a legjobb gyógymód, ha ignorálod az adott embert. A legjobb, ha elmegy egy segélyszervezethez, egyházhoz, valamilyen szociális szolgálathoz és ott mártírkodik. Az pont neki való. Minél keményebb és aljább munkát végeztetnek vele, annál joobban passzol hozzá - mert végre sírhat és sajnálhatja magát. És ez az egyetlen hely, ahol hazsnát is veszik az ilyen lelkialkatú embereknek.
2015. nov. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, arra válaszolhatnál, hogy min ill. kin múlik az, hogy külön tudjatok menni?
2015. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Nem is akarja látni igen az a baj. Ráadásul azt sem veszi észre, hogy ránk is kihat érzelmileg is. "

Nem áll ki se magáért, se érted...


Szóval nem a te párod, henem anyukája kisfia, gondolom már 20 fölött, szóval az is fog maradni.

Keress egy felnőtt embert!

2015. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!