Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós célzásnak szánta volna...

Anyós célzásnak szánta volna nekem ezt a kijelentését?

Figyelt kérdés

Van egy 4-5 éves Sencor porszívónk,egy ideje valamiért hamar leáll porszívózás közben.Hamar felmelegszik a motor szerintem...Pár perc pihentetés után úrja lehet vele porszivózni.

Nemrég anyós nagyos ideges lett,h leállt nála a porszivó,és ezt mondta nagy mérgesen nekem: Nem lehet igaz,neki meg egyszer sem mentek tönkre ilyen hamar gépek!

Ha célzásnak is szánta,én aztán nem érzem magam hibásnak!A porszívó működik még azóta is!


2015. nov. 26. 13:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem tudtam h cserélni kell a Hepa szűrőt,de anyós se,mert akkor már szólt volna! 😠
2015. nov. 26. 15:19
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
El kellene talán költözni és önálló életet élni...
2015. nov. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Költőnő? ***** válasza:
64%
úristen Sencort semmiből ne vegyetek soha, ha nem muszáj :D dolgoztam egy műszaki bolt vevőszolgálatán, tömegével hoztak Sencor cuccokat szervizbe vissza. :DDD
2015. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

#13

te kb mindenre ezt mondod.

emlékszem tavaly egy másik kérdésben is bizonygattad a vevőszolgálatos múltadban milyen gépeket nem lehet venni, mert abból "sokat" vittek vissza.

mondjuk aki a vevőszolgálaton tevékenykedik, talán azért tűnik "soknak" a vissza vitt gépek száma, mert oda viszik vissza...?

2015. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Már meg is vsn a mama karácsonyi ajándéka, vegyetek neki egy új porsziívót.
2015. nov. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 omba ***** válasza:

1. Anyós nem nagyon kedvel téged.

2. Vidd el szervizbe, az szép gesztus de szerintem attól nem fog megkedvelni.

3. Gondolom nem viccből laktok náluk, tán már ő is bánja.

2015. nov. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
11%
Az én porszívómmal is ez volt a gond, tele volt a szűrője, azért állt le mindig.
2015. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mérnök tanulóként, valószínűleg sajnos sok port ment bele a motorba rossz porzsák miatt, és a por eltömítette. A lehetőség az, hogy teljesen szét kell szerelni és nagynyomású kompresszoros levegővel kifúvatni. Ha ez nem segít akkor sajnos a motor van megszoruló félben. Ezért melegedhet. De ellenőrizd, hogy van-e a kifúvó nyílásnál is szűrő, mert ha az eltömődik porral (vékony lap) akkor a motor nem tud elég levegőt fújni magán és ezért is felmelegszik mert saját magát nem tudja hűteni. Hogy ez a te hibád-e ? Csak kis részben. Sencor porszívónál ne várj hosszú élettartamot. Sajnos, ha hosszú élettartamú porszívót akarsz akkor csak és kizárólag Samsung-ot vásárolj. Igen drága, mert 15 ezer Ft körül mozog, de egészen biztosan soká fog tartani, tovább mint 10 év. Egyébként legyen zsebbe a válasz legközelebb, hogy nálad azért megy tönkre mert Te használod is elég gyakran és amit használnak az el is kopik amit meg nem az nem tud elkopni se. :-D :-D Lesz ami lesz, lássa, hogy azért nem ejtettek a fejedre. :) Ha ő megengedheti, hogy beszóljon kérés nélkül te miért ne válaszolhatnál sértés nélkül?
2015. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18-as, lehet mérnök tanuló vagy, de nekem volt igazam sima háziasszonyként, ahogy azt a kérdező bizonyította.

Semmi baja a porszívónak, csak bekeményedett a hepaszűrő a mocsoktól benne, nem járja át a levegő.

Jó dolgokat mondasz, csak pont a legegyszerűbbet felejtetted el :D

2015. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!